HOTEL MINCA LA CASONA ligt in Santa Marta. Geniet van de prachtige natuur bij Strand van Rodadero en Oído del Mundo Waterval. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Centro Cultural San Juan en Mundo Marino-aquarium. Bekijk onze reisgids voor Santa Marta
Carrera 1 # 387 Minca, Diagonal a Estación de Policía, Santa Marta, Magdalena, 470008
In de buurt
Quinta de San Pedro Alejandrino
33 min. rijden - 18.7 km
Parque de Los Novios
39 min. rijden - 23.5 km
Strand van Rodadero
45 min. rijden - 25.5 km
Universidad del Magdalena
30 min. rijden - 18.0 km
Strand van Bello Horizonte
48 min. rijden - 32.8 km
Lokaal vervoer
Santa Marta (SMR-Simon Bolivar) - 52 min. rijden
Restaurants
Amora Cocina Saludable
3 min. wandelen
La Casa De La Pasta
2 min. wandelen
Sativa Taco Y Chela
3 min. wandelen
Feeling
4 min. wandelen
Restaurante El Oasis Santandereano
20 min. rijden
Over deze accommodatie
HOTEL MINCA LA CASONA
Hoogtepunten van de accommodatie
Overweeg een verblijf bij HOTEL MINCA LA CASONA en geniet van een tuin, een bar en een businesscentrum. Gasten genieten hier van gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en een restaurant.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag) en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij HOTEL MINCA LA CASONA bieden volop comfort dankzij gratis wifi en geluiddichte muren.
Wifisnelheid op de kamer: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.00 uur: COP 18.000 tot 27.000 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Buitenzwembad
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Buiten
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Tegelvloer in de kamer
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Kamervoorzieningen
Badkamer
Aparte privébadkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Meer
Geluiddichte kamers
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 22.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (19%). Niet-inwoners die betalen met een buitenlandse kaart of bankoverschrijving en die een geldig paspoort en toeristenvisum hebben, zijn vrijgesteld van de btw op toeristische pakketboekingen (accommodatie plus andere reisservices).
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer COP 18000–27000 per persoon
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie 38196
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je met een kind reist, kan je accommodatie de volgende documenten vereisen: Ouders die met een kind onder de 18 jaar naar Colombia reizen, dienen mogelijk de geboorteakte en het identiteitsbewijs (paspoort voor bezoekers uit het buitenland) van het kind te tonen tijdens het inchecken. Als een familielid of wettelijke voogd naar Colombia reist met een kind, dient het familielid of de voogd mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, met de handtekening van beide ouders, en een kopie van het identiteitsbewijs van beide ouders. Als slechts één ouder naar Colombia reist met het kind, dient deze ouder mogelijk een door de notaris bekrachtigde reistoestemming te tonen, voorzien van een handtekening van de andere ouder. Bezoekers die van plan zijn om met kinderen te reizen, dienen voor verdere ondersteuning voorafgaand aan hun reis het Colombiaanse consulaat te contacteren.
Veelgestelde vragen
Beschikt HOTEL MINCA LA CASONA over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij HOTEL MINCA LA CASONA?
Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij HOTEL MINCA LA CASONA van één nacht voor twee volwassenen op 25 aug. 2026 min. € 85, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij HOTEL MINCA LA CASONA?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij HOTEL MINCA LA CASONA inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij HOTEL MINCA LA CASONA uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat HOTEL MINCA LA CASONA?
Dit hotel in Santa Marta ligt en op 5 km afstand van Oído del Mundo Waterval, Pozo Azul en Cascada de Marinka. Ook Universidad del Magdalena en Quinta de San Pedro Alejandrino liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.