Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Gebruikte handdoeken verzamelen
De lichten uitdoen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings
Tienen un costo extra las celebraciones
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 99 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: tienen un costo extra las celebraciones
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Santa María del Tule. Bezoek Templo de Santo Domingo de Guzmán en Post Mortem Kapel, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Mercado de la Merced en Orgánico Pochote-markt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Eduardo Vasconcelos of Venustiano Carranza Sports Complex. Bekijk onze reisgids voor Santa María del Tule
Oaxaca, Oaxaca (OAX-Xoxocotlan Intl.) - 31 min. rijden
Restaurants
Casa del Tule
14 min. wandelen
Mercado de Antojitos
7 min. wandelen
Restaurante El Milenario
7 min. wandelen
Caffeiro
2 min. rijden
La Tichinda
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ohana Accommodations?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Ohana Accommodations inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Ohana Accommodations uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Ohana Accommodations?
Dit vakantiehuis in Santa María del Tule ligt op 0,6 km van Árbol del Tule en op 2,3 km van A Los Pinos Trailhead. Ook Clases De Karate Do Shito Kai Ittoo Juku en Oaxaca Cultureel en Congrescentrum liggen op 10 km afstand.