Geheel appartement

Dpto muy buena ubicación

Fotogalerie voor Dpto muy buena ubicación

Een slaapkamer met een bed, een televisie waarop een strand te zien is, een groot raam en een plafondlamp.
Een moderne woonkamer met een bank, een eethoek met een tafel en stoelen, en een keuken met houten kasten.
Een moderne keuken met houten kasten, een zwarte eettafel met vier stoelen, en een vaas met gedroogde bloemen op de tafel.
Een moderne woonkamer met een bank, een eethoek met stoelen, een aan de muur bevestigde televisie en een keuken op de achtergrond.
Een smalle gang met houten vloeren, witte muren en een deur naar een slaapkamer met een bed.

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 85
12 jul - 13 jul

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Dpto muy buena ubicación

  • Departamento ubicado en macrocentro a 10 cuadras de la plaza 9 de julio y a 3 cuadras de Alto Noa Shopping. El departamento cuenta con cocina equipada, living-comedor con sillon cama para 2 personas, baño completo y una habitacion con cama matrimonial con smart TV. Wi-Fi y ambientes acondicionados.
    Este alojamiento no cuenta con cochera.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Smart-tv

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Salta. Bezoek Monument van Generaal Güemes en Museo Pajarito Velarde, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Yungas Municipal Reserve en San Lorenzo Gorge. Tren allas Nubes en Cultural Plant of Salta zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Salta
Meer appartementen in Salta
Kaart
Salta, Salta

In de buurt

  • Een standbeeld van Don Hernando de Lara met zwaard en schild, omringd door palmbomen.
    Plaza Guemes
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Een versierbaar kerkinterieur met hoge plafonds, gewelfde zuilen en gedetailleerde fresco's.
    Catedral Basílica de Salta
    9 min. rijden - 3.1 km
  • Tren allas Nubes
    11 min. wandelen - 0.9 km
  • Plaza 9 de Julio
    9 min. rijden - 3.1 km
  • Kerk en Klooster van San Francisco
    9 min. rijden - 3.1 km

Lokaal vervoer

  • Station Salta - 9 min. wandelen
  • Internationale luchthaven Martín Miguel de Güemes (SLA), Salta, Argentinië - 34 min. rijden

Restaurants

  • La Monumental
    5 min. wandelen
  • Burger King
    5 min. wandelen
  • Cocina Ramirez!
    10 min. wandelen
  • Soho Bar & Resto
    5 min. wandelen
  • McDonald's
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Dpto muy buena ubicación?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Dpto muy buena ubicación?

Vandaag, 2 jul. 2026, kost een verblijf bij Dpto muy buena ubicación van één nacht voor twee volwassenen op 12 jul. 2026 min. € 85, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Dpto muy buena ubicación inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Dpto muy buena ubicación uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Dpto muy buena ubicación?

Dit appartement in Salta ligt op 10 minuten wandelen van Alto NOA Shopping, El Gigante del Norte-stadion en Tren allas Nubes. Ook Pajcha Museum voor Etnische Kunst en Museo Pajcha liggen op een kwartiertje wandelen. Station Salta ligt op 9 minuten wandelen.

Beoordelingen over Dpto muy buena ubicación