deze bed & breakfast ligt in Pastena, een wijk in Salerno. Bezoek Duomo di Amalfi, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of kies voor een actieve bezigheid bij Haven van Salerno en Haven van Amalfi. Giardino della Minerva en Acquapark Isola Verde zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Salerno
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij 1 Bedroom Bed & breakfast in Salerno?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 1 Bedroom Bed & breakfast in Salerno inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 1 Bedroom Bed & breakfast in Salerno uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 1 Bedroom Bed & breakfast in Salerno?
Deze bed & breakfast ligt in Pastena, op 15 minuten wandelen van Salerno Strand, Forte La Carnale en Porto di Pastena. Ook Masuccio Salernitano-haven en Lungomare Trieste liggen op 3 km afstand. Station Salerno ligt op 24 minuten wandelen en naar Salerno (ISR-Station Salerno) is het 25 minuten wandelen.