Rarityart Guest House ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Salerno. Bezoek Duomo di Amalfi, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of kies voor een actieve bezigheid bij Haven van Salerno en Haven van Amalfi. Giardino della Minerva en Acquapark Isola Verde zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Salerno
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Haven van Salerno
Rarityart Guest House biedt onder andere een snackbar/deli. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Een kluis bij de receptie en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zorgen voor veel comfort dankzij luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast voordelen zoals airconditioning en gratis minibars.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein voor EUR 20 per nacht; reserveren verplicht; kortingen beschikbaar
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Eten en drinken
Snackbar/delicatessenwinkel
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
Kluisje bij het onthaal
Virtuele receptie
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Lakens van Egyptisch katoen
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Entertainment
Netflix
Smart-tv met kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Espressoapparaat
Gratis gevulde minibar
Gratis mineraalwater
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minikoelkast
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en middernacht
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 07.00 uur te arriveren.
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per accommodatie, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 20 per nacht (op 100 meter afstand)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per accommodatie, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en middernacht
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Langdurige huurders welkom.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT065116B4YOREJECA
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
rarityart minihotel Salerno
rarityart minihotel Bed & breakfast
rarityart minihotel Bed & breakfast Salerno
Rarityart Minihotel
Rarityart Guest House Salerno
Rarityart Guest House Bed & breakfast
Rarityart Guest House Bed & breakfast Salerno
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Rarityart Guest House?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Rarityart Guest House?
Vandaag, 4 apr. 2026, kost een verblijf bij Rarityart Guest House van één nacht voor twee volwassenen op 15 apr. 2026 min. € 132, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze bed & breakfast zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Rarityart Guest House inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en middernacht. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Rarityart Guest House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Rarityart Guest House een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Rarityart Guest House?
Deze bed & breakfast ligt in het centrum van Salerno, op 2 km afstand van Lungomare Trieste en Haven van Salerno. Ook Via dei Mercanti en Museo Archeologico Provinciale liggen op 10 minuten wandelen. Salerno (ISR-Station Salerno) ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Salerno is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Rarityart Guest House
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,0
Locatie
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 14 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
14
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 24 beoordelingen
8 - Goed
6
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 24 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 24 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Geanna
29 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service
There was no kitchen in my room. All it had was a kettle, espresso maker and refrigerator. That is not my definition of kitchen.
Geanna
14 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Shawn
Reisde met partner
18 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice funky, artsy hotel. Near the nice walkable area by sea and the old town area. Nice how they put a nice hotel on a floor of this old building. Room was clean and large. Plenty room to spread out and be comfortable. Also provided a fridge, cooking area, coffee and nice selection of tea. Slight negative that it can be a little loud at night being near the entertainment area. (little noisy on Sat night but not Sunday). I would stay again.
Shawn
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jeanette
Reisde met familie
9 okt 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fin leilighet med sentral beliggenhet. Koselig personale
Jeanette
6 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jacqueline
Reisde met huisdieren
19 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great area. It’s close to everything
Jacqueline
3 nachten verbleven in oktober 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Stephanie
Reisde met familie
14 okt 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
I would give this property a 5/10. It was very clean and the host was responsive. Unfortunately, the apartment did not meet the description ( described as 2 bdrm but it was 1 bdrm with a sleeper sofa in the kitchen room). The major concern was the construction. There was scaffolding all around including at my window, there was a terrible sewer smell, the area had open wires and wood supports in places, etc. We tried to stay elsewhere but everything in the area was booked.
Stephanie
1 nacht verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Evgeniya
Reisde met familie
3 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Evgeniya
5 nachten verbleven in augustus 2024
4/10 – Matig
Stefano
15 jul 2024
Stefano
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Haregu
9 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Det var fantastiskt rent o fint jättebra utrymmen maybe caffe maskinen var trasig så ofta annars allting var perfekt jag rekommendera mitt i stan bakom balkongen ser man havet ❤️❤️❤️❤️❤️✨️✨️✨️✨️✨️✨️
Haregu
5 nachten verbleven in juni 2024
8/10 – Goed
Jose Araujo
28 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
As instalações muito agradáveis mas o fato do prédio todo estar sendo reformado deixa uma sensação de insegurança. Qdo acabar a reforma a estrutura deverá ser a melhor de Salerno.
Jose Araujo
2 nachten verbleven in april 2024
10/10 – Uitstekend
Luca
Reisde met familie
10 dec 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizione strategica tra il lungomare e il centro. Appartamento molto pulito e accogliente, con tutti i comfort necessari. Forse un po' rumoroso considerato l'intenso traffico delle strade su cui affaccia. Ideale per i bambini che possono godere di molto spazio a disposizione.
Il palazzo in cui è situata la struttura è in ristrutturazione per cui l'impatto potrebbe non essere dei migliori, ma varcata la soglia del bed&breakfast si entra in un luogo piacevole e accogliente. Colazione soddisfacente da consumare al bar posto proprio di fronte all'ingresso del palazzo.
Proprietari e personale di servizio molto gentili e disponibili.
Luca
2 nachten verbleven in december 2023
10/10 – Uitstekend
YERIES
27 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A hidden (great) location in Salerno
Well-located hotel, one step to the bay and downtown, also 5 minutes to the ferry for Positano and Amalfi. Cozy place with all the accessories needed on a trip, a well-maintained place in a historic building with the most friendly staff. We will return!!
YERIES
3 nachten verbleven in september 2023
8/10 – Goed
João
Zakenreiziger
4 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service
João
6 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
João
Zakenreiziger
3 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
João
6 nachten verbleven in augustus 2023
8/10 – Goed
davide
Reisde met partner
19 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
gestori professionali disponibili molto competenti, sono davvero molto gentili e premurosi, unica pecca finestre un po vecchie di conseguenza la stanza è rumorosa, tutto il resto perfetto consigliatissimo, noi torneremo sicuramente.
grazie
davide
1 nacht verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
John
22 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great location for visiting the Amalfi Coast
Great location. Not too far to walk from the station or to the boats for the Amalfi Coast, or to loads of close by restaurants. The breakfast, at the café around the corner, was excellent. Anna and Massimo made us feel very welcome.
John
3 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
30 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Joakim
Reisde met partner
9 sep 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Toimiva ilmastointi, puhdasta, ystävällinen ja palveluhalukas henkilökunta.
Joakim
6 nachten verbleven in september 2022
8/10 – Goed
Luigi
Reisde met een groep
8 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Luigi
1 nacht verbleven in juli 2021
8/10 – Goed
Vincenzo
Reisde met familie
15 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Soggiorno al centro di Salerno!
Abbiamo soggiornato in questo carinissimo b&b dal 13 al 15 dicembre 2 adulti e 2 bambini. L’appartamento van Gogh ampio è comodissimo per chi viaggi con dei bambini, le foto non rendono al meglio l’ampiezza delle camere. Disponibilità da parte dello staff per rendere piacevole il soggiorno ed esaudire i desideri dei miei bimbi per la colazione. Situato in posizione centrale per visitare Salerno. Vista sul lungomare lo consiglio.
Vincenzo
2 nachten verbleven in december 2019
2/10 – Ontzettend slecht
Stella
Reisde met familie
22 sep 2019
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fair
It was an B&B, but we buy an HOTEL.The building is under constructions,the elevator dosen’t Work.No body was at the reception. The price we paid was higher for the B&B we received.I can’t understand why HOTEL ‘S.COM has this unit for sell.I call Hotel’S and we didn’t receive any answers.Iwait an answer from Hotel’s.
Stella
6 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Angela
20 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Angela
3 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
B,Nandkids
Reisde met familie
9 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was great having so much room for our family of 5. We could spread out. The bathroom was a little small but the bedrooms were huge. The view of the water was excellent. The road was loud but we got used to it or we kept the door closed.
Manuella was so sweet. Seeing her smiling face each morning made our days even better.
B,Nandkids
5 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
florencia
13 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nuestra estancia fue totalmente placentera , Anna y su marido nos trataron de muy bien y nos ayudaron en todo .
La entrada hasta el mini hotel está en comstruccion
florencia
3 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
10 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout etait parfait rien a redire les propriéraires charmants sympatiques acceuillants gentils je le recomanderais à des amis et famille .Petit déjeuner exélent et copieux je met a ce mini hotel 10 sur 10