Casa Heberart Guest House Capo Le Case bevindt zich in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Via Veneto en Via del Corso zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 50 min. rijden
Restaurants
McDonald's
2 min. wandelen
McDonald's
3 min. wandelen
Tre caffe
1 min. wandelen
Sorbillo Gourmand
3 min. wandelen
Trinita
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa Heberart Guest House Capo Le Case
Affittacamere vlak bij Spaanse Trappen
Casa Heberart Guest House Capo Le Case ligt op een steenworp van Piazza di Spagna en Trevifontein. De accommodatie biedt een stoombad en nog veel meer. Geniet van een Turks bad/hammam om tot rust te komen. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Bagageopslagruimte, rookvrije accommodatie en een receptieruimte
Een kluis bij de receptie en kranten in de lobby
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa Heberart Guest House Capo Le Case bieden voordelen zoals luxe beddengoed en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Bidets, gratis toiletartikelen en haardrogers
Ledtelevisies met satellietzenders
Koffiezetapparaten/waterkokers, dagelijkse schoonmaak en bureaus
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 18 per dag)
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek binnen bepaalde tijden
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Dingen om te doen
Stoombad
Gezinsvriendelijk
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Spa
Turks bad
Meer
2 gebouwen
Receptieruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Extra bed (toeslag)
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Led-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluisje
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 21.00 uur en 08.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 5 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 12.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Je wordt verzocht je verwachte aankomsttijd aan het hotel door te geven.
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 70.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 7.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per voertuig (enkele reis)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 18 per dag (op 500 meter afstand)
Toeslag voor late check-in: EUR 20 als je incheckt tussen 21.00 uur en 08.30 uur
Toeslag voor extra bed: EUR 70.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en verrijdbare/extra bedden te reserveren.
Btw-nr. - 14209681007
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT058091B4VIJQDLLQ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Capo Case
Casa Howard Capo Case
Casa Howard Capo Case Condo
Casa Howard Capo Case Condo Rome
Casa Howard Capo Case Rome
Casa Heberart Guest House Capo Case Condo Rome
Casa Heberart Guest House Capo Case Condo
Casa Heberart Guest House Capo Case Rome
Casa Heberart Guest House Capo Case
Casa Howard Capo Le Case
Casa Heberart Guest House Capo Le Case Rome
Casa Heberart Guest House Capo Le Case Affittacamere
Casa Heberart Guest House Capo Le Case Affittacamere Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa Heberart Guest House Capo Le Case?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa Heberart Guest House Capo Le Case?
Vandaag, 8 mrt. 2026, kost een verblijf bij Casa Heberart Guest House Capo Le Case van één nacht voor twee volwassenen op 9 mrt. 2026 min. € 101, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Casa Heberart Guest House Capo Le Case inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 20 kun je bij deze accommodatie tussen 21.00 uur en 08.30 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Heberart Guest House Capo Le Case uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Casa Heberart Guest House Capo Le Case een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 60 per voertuig.
Waar staat Casa Heberart Guest House Capo Le Case?
Deze accommodatie in een affittacamere ligt in Stadscentrum van Rome, op 5 minuten wandelen van Via del Tritone, Spaanse Trappen en Piazza di Spagna. Ook Trevifontein en Via Veneto liggen op 10 minuten wandelen. Station Spagna ligt op 5 minuten wandelen en naar Station Barberini is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Casa Heberart Guest House Capo Le Case
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,2
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 82 van 170 beoordelingen
10 - Uitstekend
82
Gastenscore: 8 - Goed. 55 van 170 beoordelingen
8 - Goed
55
Gastenscore: 6 - Redelijk. 20 van 170 beoordelingen
6 - Redelijk
20
Gastenscore: 4 - Matig. 10 van 170 beoordelingen
4 - Matig
10
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 170 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
3
Beoordelingen
8/10 – Goed
E.Smits
4 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nette kamer op top locatie.
Nette kamer op een super locatie op loopafstand van meerdere bezienswaardigheden. Er is alleen digitaal contact met de host geweest (niet perse nadelig). Je moet wel rekening houden dat er extra kosten bij komen die contant afgerekend moeten worden, zoals toeristenbelasting en schone handdoeken.
E.Smits
4 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
30 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 mrt 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel, erg centraal gelegen!
Hotel is goed bevallen. We hadden de kamer gereserveerd met eigen badkamer. Het was alleen wel jammer dat de badkamer niet grensde aan onze eigen kamer, hij was aan het einde van de gang. Dit was vooraf niet vermeld.
Verder prima service, goede wifi en een fijn bed.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Joakim
10 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice hotel, good location. Rooms are connected via bathrooms and our neighbors were smoking inside (we think). There was a big stench of cigarette smoke. Not so nice. Luckily only during the last day of three.
Joakim
3 nachten verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Lorenz
Reisde met familie
29 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Kein personal getroffen
Lorenz
4 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Jose
15 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Located in one of the best areas to walk in Rome.
Jose
4 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Martha
Reisde met familie
9 okt 2025
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is perfectly fine and I'd stay again if I had to. It is cute and the location can't be beat. Unfortunately, it doesn't offer the value that can be found at other locations. How do I know? We stayed at TWO places in Rome, not just one. While this location was adequate, the other offered far more for the same price. The other had a fantastic view overlooking Largo di Torre Argentina, a lift for luggage, a front desk with multi-lingual staff, a HUGE room, a great breakfast buffet, a public space with a greenhouse to lounge in, and free extra towels. It also allowed us to have food in the room (Casa Heberart prohibits it). The worst part of this experience was the huge billboard flashing into the room from across the street. Of course, the management can do nothing about the billboard, but they COULD put up black-out curtains. Other guests have commented on the problem, so management clearly knows about it. But nothing has been done. (The billboard stops flashing from midnight to 7:00, but if you want to sleep at any other time, you have to put up with it.) Again, this place was adequate, but the price was as high as we paid at a much better place.
Martha
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Huguette, Montreal
9 aug 2025
Positief: Netheid
Huguette
7 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Marlon, Alajuela
Reisde met partner
16 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hospedaje adecuado para pasar unas vacaciones en Roma.
Marlon
3 nachten verbleven in juni 2025
4/10 – Matig
Arvid
9 jun 2025
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
We stayed in the ”Chinese room” which was VERY small, basically only room for a bed to squeeze around. This wouldn’t have been a big deal as we only used the room to sleep but the mattress was also very uncomfortable, squeaky, and stiff. AND the window overlooked a massive close billboard which changed and flashed directly into our room - so bright it flashed through the blinds. The billboard was the only view. Combining this with the separate bathroom all the way down the hall - it was very expensive for what we got. Yes, location was central but busy and touristic so ultimately not worth the price with the rest of cons.
Arvid
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Eve
Reisde met partner
19 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clear instructions on how to get in. Felt incredibly comfortable and safe in the property and some great food options just across the street which made it!
Eve
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Khyati
14 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Beautiful room in a perfect location.
Beautiful room in a perfect location.
Everything is in vicinity, be it grocery store “tigre” or famous places like Trevi fountain and Spanish Steps.
The staff is extremely helpful, we forgot the keys in the bathroom and they immediately helped us in solving the issue.
It’s on first floor, but the number of stairs are very less. We had a perfect time in Rome !!
Khyati
2 nachten verbleven in mei 2025
6/10 – Redelijk
bhumika
20 feb 2025
Positief: Netheid, personeel en service
bhumika
3 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
23 jan 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in januari 2025
10/10 – Uitstekend
Natalia, Alexandria
Reisde met een groep
17 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Casa Heberart Guest House Capo Le Case es una joya escondida en el corazón de Roma. Su ubicación es simplemente inmejorable, a pocos pasos de la famosa Piazza di Spagna y la elegante Via dei Condotti. Este enclave privilegiado permite a los huéspedes sumergirse fácilmente en la vida romana y explorar los principales atractivos turísticos a pie.
Las habitaciones son un verdadero deleite visual. Decoradas con un gusto exquisito, combinan elementos clásicos con toques modernos, creando un ambiente acogedor y sofisticado. Cada espacio está cuidadosamente diseñado para ofrecer máximo confort, con camas cómodas y muebles elegantes que invitan al descanso después de un día de aventuras por la Ciudad Eterna.
Un detalle importante a tener en cuenta es la disposición de los baños. Aunque cada habitación cuenta con un baño privado, estos no se encuentran dentro de las habitaciones, sino al otro lado del pasillo. Si bien esto puede requerir un pequeño ajuste para algunos viajeros, la limpieza impecable y la exclusividad de uso compensan ampliamente este pequeño inconveniente.
Natalia
3 nachten verbleven in oktober 2024
4/10 – Matig
ayako
12 okt 2024
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
ayako
3 nachten verbleven in oktober 2024
10/10 – Uitstekend
Erick
Reisde met familie
10 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ease and charm in a great location.
A great location, very easy, unmanned guest house, clear instructions on all aspects. Nice furniture/design, clean.
Erick
3 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Martin
26 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
Martin
3 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Regina
25 sep 2024
Positief: Netheid
Besides the following, it was fine.
I left for a while, I had a do not disturb sign on my door, when I return, the cleaning lady was in my room, moved my personal belongs from the bed, I started packing and had my carryon on the bed and my clothes with other items.
Regina
7 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Armando L
7 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was the perfect rustic hotel room. Pretty spacious room for Europe. Bathroom down the hall was a little inconvenient but wasn’t a big deal overall. The room stayed nice and cool. Tapestry’s were beautiful and made you feel like a guest in a wealthy Italians house. Location was great.
Armando L
4 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Simon
6 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Simon
2 nachten verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Flemming
Reisde met familie
28 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service
Flemming
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Audrey
Reisde met familie
20 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was excellent the only thing are the bathrooms that are external but we did know that in advanced, otherwise beautiful place and the staff are very kind
Audrey
4 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Rachel
10 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Cute, comfy, and cold!
We had a lovely stay. None of the major tourist attractions were more than a 40 minute walk away. And with the heat wave, the rain shower felt SO GOOD after a long day of walking.
Rachel
3 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
Edvinas
Reisde met partner
5 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect location. Blue room was as we expected. Small, but nice