Gehele woning·Particuliere eigenaar
Casa Los Ninos
Dit vakantiehuis in Puerto Carrillo is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Casa Los Ninos





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

SPACIOUS VILLA CLOSE TO FAMOUS NOSARA BEACHES AND BEAUTIFUL PLAYA BARRIGONA
SPACIOUS VILLA CLOSE TO FAMOUS NOSARA BEACHES AND BEAUTIFUL PLAYA BARRIGONA
- Zwembad
- Bubbelbad
- Keuken
- Droogkast
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Puerto Carrillo. Verken de plaatselijke natuur bij Playa Carrillo en Playa Sámara. Jungle Vlinderboerderij en Safari Surf School zijn ook een bezoek waard.

Santa Marta, Provincia de Guanacaste
In de buurt
- Playa Camaronal - 16 min. rijden - 10.5 km
- Playa Carrillo - 17 min. rijden - 13.0 km
- Playa Islita - 21 min. rijden - 15.8 km
- Playa Sámara - 24 min. rijden - 16.5 km
- Playa Buena Vista - 46 min. rijden - 28.1 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Restaurante El Colibrí - 12 min. rijden
- Aromas - 9 min. rijden
- Soda La Plaza - 12 min. rijden
- Pool Bar del Hotel Leyenda - 10 min. rijden
- Leyenda Restaurante - 10 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Los Ninos
Beoordelingen
10








