Geheel appartement

Apartment in the heart of Porto

Fotogalerie voor Apartment in the heart of Porto

Een opgemaakt bed met kussens, een lamp en handdoeken in een hotelkamer.
Een moderne keuken met witte kastjes, een magnetron, broodrooster en vaatwasser.
Een keuken met een glanzende achterwand, witte kasten en blauwe, patroonrijke vazen op het aanrecht.
Een eethoek met een ronde glazen tafel, witte stoelen met beklede zitplaatsen, een wit kastje, een magnetron, een broodrooster en een betegelde spatwand in de keuken.
Een kamer met een ronde tafel, twee witte stoelen, een bank en vier foto's in lijsten aan de muur.

Geheel appartement

3 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment in the heart of Porto

  • Apartment located in the heart of Porto. Equipped with all the essential appliances for daily life, it is situated in a calm, serene area, close to essential services such as supermarkets, public transportation, bakeries, and many others. Ideal for those who want to stay in the city for a while, as well as for those who want to get to know the roots and customs of Porto and its inhabitants. We are centrally located, making it easy to access any point in the city via public transportation. We offer personalized service and are always available to answer any questions to make your experience in our city simpler and more welcoming.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 134447/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit appartement ligt in União de Freguesias do Centro, een wijk in Porto. Historisch centrum van Porto en Kathedraal van Porto zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Bolhão-markt. Tuinen Crystal Palace en Botanische Tuin van Porto zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Porto
Meer appartementen in Porto
Kaart
Porto, Porto

In de buurt

  • Een modern architectonisch gebouw met een uniek geometrisch ontwerp, omgeven door een openbaar plein met bomen en mensen.
    Casa da Musica
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Een grindpad langs diverse cactussen en woestijnplanten, leidend naar een gebouw met een rood dak.
    Universiteit van Porto
    3 min. rijden - 3.0 km
  • Een maaltijd met een hamburger, wedges en een bagel met roomkaas. Er staan ook twee glazen bier en een fles bier op de tafel.
    Rua de Miguel Bombarda
    5 min. rijden - 2.2 km
  • Rotunda da Boavista
    16 min. wandelen - 1.4 km
  • Bom Sucesso-markt
    20 min. wandelen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation General Torres - 7 min. rijden
  • Metrostation Casa da Música - 12 min. wandelen
  • Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 15 min. rijden

Restaurants

  • Ponto 2
    11 min. wandelen
  • New Wok
    10 min. wandelen
  • Allegro
    9 min. wandelen
  • Hispano Café
    9 min. wandelen
  • Nova Real Confeitaria
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment in the heart of Porto?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Apartment in the heart of Porto inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment in the heart of Porto uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment in the heart of Porto?

Dit appartement ligt in União de Freguesias do Centro, op 1,3 km van Rotunda da Boavista en op 5 km afstand van Historisch centrum van Porto en Plein Ribeira. Ook Casa da Musica en Bom Sucesso-markt liggen op 2 km afstand. Metrostation Casa da Música ligt op 12 minuten wandelen en naar Metrostation Francos is het 14 minuten wandelen.