La Laguna del Lagarto Eco-Lodge ligt in een landelijke omgeving en aan een rivier in Pital. Bezoek de lokale attractie Costa Rica Best Chocolate of trek de prachtige natuur in en verken Maquenque Nature Reserve en Reserva Biologica Quebrada Grande. Ga voor waterpret zoals het maken van een rondvaart en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Pital
7 km north of Boca Tapada, Pital, Alajuela, 995-1007
In de buurt
Maquenque Natuurreservaat
16 min. rijden - 7.0 km
Restaurants
Centro Familiar Cuyito
19 min. rijden
Arara's Café
12 min. rijden
Over deze accommodatie
La Laguna del Lagarto Eco-Lodge
Lodge aan het meer
Een gratis ontbijtbuffet, een terras en een tuin vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij La Laguna del Lagarto Eco-Lodge. Avontuurlijke reizigers kunnen meegaan op ecotours, paardrijden en wandelen/fietsen bij deze lodge. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Naast een bibliotheek en een wasserij, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een bagageopslagruimte en een kluis bij de receptie
Een 24-uurs receptie, hulp bij uitstappen/tickets en een waterkoeler
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Laguna del Lagarto Eco-Lodge bieden voordelen zoals gemeubileerde balkons en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals kluisjes.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Ledlampen en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Badkamers met milieuvriendelijk toiletgerief en douches
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 06.00 uur en 20.00 uur
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 09.00 uur
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Ecotours
Paardrijden/paardenverhuur
Roeien/kanoën
Wandel- en fietsroutes
Gezinsvriendelijk
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Aan een meer
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 etage
4 gebouwen
Aparte rookruimtes
Er worden milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Gebouwd in 1992
Gebruik van de waterkoeler wordt aangemoedigd
Herbruikbaar tafelgerei
Herbruikbare kopjes
Ledverlichting op bepaalde plaatsen
Ten minste 80% biologische voedingsproducten
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Uitgebreid beleid om voedselverspilling te voorkomen
Veganistische gerechten
Vegetarische gerechten
Voorlichting over plaatselijke cultuur en plaatselijk ecosysteem
Waar mogelijk worden voedingsproducten van de korte keten gebruikt
Waardige omgang met wilde dieren in gevangenschap
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Meer
Airconditioning
Bureau
Kluis
Ledverlichting
Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
Milieuvriendelijke toiletartikelen
Toegang via buitengalerij
Vliegenramen
Waterbesparende douches
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 09.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 11 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: USD 200.00 per voertuig (enkele reis, voor maximum 6 personen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Laguna del Lagarto Eco-Lodge?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij La Laguna del Lagarto Eco-Lodge?
Vandaag, 18 aug. 2026, kost een verblijf bij La Laguna del Lagarto Eco-Lodge van één nacht voor twee volwassenen op 19 aug. 2026 min. € 111, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij La Laguna del Lagarto Eco-Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij La Laguna del Lagarto Eco-Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Biedt La Laguna del Lagarto Eco-Lodge een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 06.00 uur en 20.00 uur. Er geldt een toeslag van USD 200.00 per voertuig.
Waar staat La Laguna del Lagarto Eco-Lodge?
Deze lodge ligt aan een rivier, op 6,7 km van Maquenque Nature Reserve en op 52 km afstand van Reserva Biologica Quebrada Grande en Aquas Zarcas Square. Kerk van Aguas Zarcas ligt op 50,8 km.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.