Heliopark Residence ligt in Penza in het stadscentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Theaterhuis van Meyerhold en Gemeentelijk Museum van de Post. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Koeprin-museum en Volksmuseum. Belinski-park en Dierentuin van Penza zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Penza
ul. Maksima Gorkogo, 22, Penza, 440000
In de buurt
Theaterhuis van Meyerhold
6 min. wandelen - 0.6 km
Literatuurmuseum
10 min. wandelen - 0.9 km
Regionaal Dramatheater van Loenatsjarski Penza
11 min. wandelen - 1.0 km
Oeljanov-museum
15 min. wandelen - 1.3 km
Dierentuin van Penza
3 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Penza - 6 min. rijden
Penza (PEZ) - 19 min. rijden
Restaurants
Хачо и Пури
5 min. wandelen
Esebua
2 min. wandelen
BAR60 (БАР60)
4 min. wandelen
Корица
3 min. wandelen
Градусник
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Heliopark Residence
Hotel in de zakenwijk
Geniet van een terras, een wasserij en een bar bij Heliopark Residence. Verwen jezelf met een massage bij Helio Spa, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van conferentieruimte en een stoombad.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een binnenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en een 24-uurs receptie
2 vergaderruimtes, gratis kranten en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
De 93 kamers zijn inclusief leuke bijkomstigheden zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en gratis baby-/kinderbedden
Badkamers met designer toiletartikelen en douches
Plasmatelevisies met kabelzenders
(kleer)kasten, minikoelkasten en koffiezetapparaten/waterkokers
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis beveiligd, onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 11.00 uur: RUB 700 per persoon
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Bubbelbad
Sauna
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Binnenzwembad
Extra bed (toeslag)
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
118 vierkante meter aan conferentieruimte
2 vergaderruimtes
Buiten
Terras
Volledig uitgeruste spa
Massage
Sauna
Spa dagelijks geopend
Stoombad
Turks bad
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Meer
1 gebouw
8 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra bed (toeslag)
Gratis babybed
Badkamer
Badjassen
Designer toiletartikelen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Plasma-tv met kabelzenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minikoelkast
Meer
Airconditioning
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 12 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan RUB 1650.0 per verblijf.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer RUB 700 per persoon
Toeslag voor luchthavenshuttle: RUB 1000 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor extra bed: RUB 1650.0 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Russische burgers: Volwassenen (ouder dan 14 jaar) dienen bij het inchecken een geldig nationaal paspoort voor te leggen (internationale Russische paspoorten en rijbewijzen worden niet aanvaard). Bij het inchecken dienen alle Russische kinderen (jonger dan 14 jaar) een geboorteakte voor te leggen. Als een Russisch familielid of wettelijke voogd (in de plaats van een ouder) door Rusland reist met een kind jonger dan 14 jaar, dan dient het familielid of de wettelijke voogd bij het inchecken ook documenten voor te leggen die aantonen dat ze de toestemming hebben om het kind te begeleiden. Buitenlandse burgers: Volwassenen en kinderen dienen bij het inchecken een geldig paspoort, visum en migratiekaart voor te leggen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Heliopark Residence Hotel Penza
Heliopark Residence Hotel
Heliopark Residence Penza
Heliopark Residence Hotel
Heliopark Residence Penza
Heliopark Residence Hotel Penza
Veelgestelde vragen
Beschikt Heliopark Residence over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Heliopark Residence?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Heliopark Residence inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Heliopark Residence uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Biedt Heliopark Residence een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van RUB 1000 per voertuig.
Waar staat Heliopark Residence?
Dit wellness hotel ligt in het centrum van Penza, op 10 minuten wandelen van Theaterhuis van Meyerhold, Koeprin-museum en Gemeentelijk Museum van de Post. Ook Stedelijk Museum voor Postdiensten en Literatuurmuseum liggen op 10 minuten wandelen. Station Penza ligt op 21 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Heliopark Residence
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,0
Locatie
8,8
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 26 beoordelingen
10 - Uitstekend
11
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 26 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 26 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 26 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 26 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Rustam
Zakenreiziger
11 dec 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustam
1 nacht verbleven in december 2021
10/10 – Uitstekend
Alexey
Zakenreiziger
12 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best hotel in town. Solid 4 stars
Alexey
5 nachten verbleven in september 2021
10/10 – Uitstekend
Vladislav
Reisde met familie
27 jul 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Если в Пензу, то только Гелиопарк!
Буду краток ;) как то с годами уже не так торопишься что-ли, или наслаждаешься спокойствием...в общем решили при возвращении из Оренбурга в Москву остановиться в Пензе восстановить силы от состояния "за рулём", погулять, переночевать и утром продолжить наш вояж. Выбор был из Гелиопарк, Моцарт и Азимут. Дети выбрали первый из за понравившихся фото бассейна. Заезд в 14, но мы приехали к 16 часам и радушная, вежливая девушка на рецепшн сообщила нам, что бассейн с детьми доступен с 8 до 16-30. Мы заселились в номер 617 с великолепным видом на фонтанную площадь из одного окна и Спасский Собор из другого(виды завораживающие) Бассейн расположен на -1 этаже и лифт моментально доставил нас туда. Пол часа нам хватило чтобы поплавать(температура комфортная) и посетить "сухую" и "мокрую" :) парилки, а также джакузи с минеральной водой. Дети сказали, что нет намёка на хлорку и за это отдельный +. Всё очень чисто и красиво.
Прогулка по городу возможна в любых вариациях: площадь, набережная, парки, собор. Мы выбрали улицу Московская, несмотря на ремонт, улица нам понравилась, как будто попадаешь в прошлое и гуляешь по улице с купеческими домами с интересной архитектурой.
Также нам понравилась вечерняя подсветка фонтанов.
Выезжали мы в 6 утра и нам собрали завтрак в ланч боксах.
Хотелось бы выразить огромную благодарность коллективу гостиницы и отдельно работающим с 25 на 26 июля 2021 года сотрудникам.
P.S. кто то скажет дорого, но поверьте это того стоит
Всем добра и мира!
Vladislav
1 nacht verbleven in juli 2021
8/10 – Goed
Dmitry
9 dec 2020
Dmitry
1 nacht verbleven in december 2020
8/10 – Goed
Roman
Zakenreiziger
22 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Как-то дороговато и куча понтов
Отель стоит в центре Пензы , поэтому расположение удачное, но из этого все.
Понравилось: час тренажерки и спа в подарок
Не понравилось: общего освещения номера нет, над рабочим столом освещения также нет, халат надо просить, швейный набор надо просить, ванная комната выложена плиткой без подогрева, из-за чего там холодно и дубак во время приема душа. На завтраке нет рыбы или морепродуктов, поэтому если вы веган, помидор и огурец - все что вам светит)
Roman
1 nacht verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Oleg
Zakenreiziger
28 dec 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Oleg
1 nacht verbleven in december 2019
10/10 – Uitstekend
Krzysztof
Zakenreiziger
15 nov 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Krzysztof
3 nachten verbleven in november 2019
8/10 – Goed
Yury
6 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Не ошибётесь
При всём богатстве в ыбора - другой альтернативы нет. Гелиопарк - действительно лучший отель в городе, хоть и далеко не идеален. Удобное расположение и наличие почти всех необходимых удобств компенсирует такие мелочи как отсутствие розеток у прикроватных тумбочек и невозможность разместить туалетные принадлежности рядом с раковиной. Из несомненных плюсов - очень неплохой бассейн с качественной сауной и хамамом. Массаж правда придется заказывать заранее, своих массажистов в спа нет.
Yury
2 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Sergey
14 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sergey
2 nachten verbleven in mei 2019
8/10 – Goed
Igor
1 mei 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Неплохие. Но отсутствует гигиенические наборы. Плохо.
Igor
1 nacht verbleven in april 2019
10/10 – Uitstekend
Sadykova
19 feb 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Комфортно
Впечатления очень хорошие. Персонал вежливый и обходительный. Номер большой, уютный, чистый с мини-баром (не пустым!). Еда в ресторане очень вкусная и разнообразная. Очень хорошее соотношение цена-качество. Единственное, что немного напрягло - сантехника в номере (слив унитаза не всегда сам прекращал свою работу, приходилось нажимать кнопки, чтобы ощущение "у водопада" исчезло и душ плохо держался). С большим удовольствием при возможности остановлюсь в этом отеле снова и посоветую знакомым. Благодарю персонал за соз дание приятной атмосферы в отеле!
Sadykova
3 nachten verbleven in februari 2019
10/10 – Uitstekend
guillaume
12 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
very good breakfast and diner
guillaume
1 nacht verbleven in december 2018
10/10 – Uitstekend
Benjamin
5 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortable conveniently located hotel
A very comfortable hotel conveniently located in downtown Penza only one block from pedestrian shopping street. Friendly staff who know enough enough English to help you if you do not speak Russian.
Benjamin
6 nachten verbleven in november 2018
4/10 – Matig
Daria
21 nov 2018
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Do not recommend
The shower (!!) and the blow dryer didn’t work, and the heating in the room was insane, like I’m in a sauna! Overall it’s clean and quite okay, but those simple things should be fixed ASAP.
Daria
1 nacht verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
Petlyakov
8 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Комфорт Пензы !
Все было очень хорошо и комфортно !
Petlyakov
1 nacht verbleven in oktober 2018
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
21 sep 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Tried to overcharge
Wanted to charge for chips and water that we never used and extra for the room that was already pre paid
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
HelioPark was a great experience, I have no doubt we picked the best hotel in Penza.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Krzysztof
16 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Business trip
Close to the historical center and shopping area. Very good restaurant Davidoff.
Krzysztof
4 nachten verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Doppelzimmer relativ klein. Gute Lage des Hotels in der Innenstadt von Penza.
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Viacheslav
30 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Отзыв об отеле Heliopark
Отель хороший, но номера уже немного повидавший виды и требуют небольшого косметического ремонта. В остальном все на хорошем уровне.
Viacheslav
8/10 – Goed
Julya
10 jan 2018
Positief: Personeel en service, comfort kamer
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Julya
1 nacht verbleven in januari 2018
8/10 – Goed
NIKITA
14 okt 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
NIKITA
3 nachten verbleven in oktober 2017
8/10 – Goed
Stephen
14 jul 2017
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Stephen
1 nacht verbleven in juli 2017
10/10 – Uitstekend
Dmitry
22 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Очень достойный отель!
Супер!
Dmitry
2 nachten verbleven in juni 2017
8/10 – Goed
Anita
16 jun 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer