Fotogalerie voor Sublime studio - 2P - near Place de la République





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 badkamer 20 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 227
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

loft in the oberkampf district 2 bdr 2 baths
loft in the oberkampf district 2 bdr 2 baths
- Keuken
- Wasmachine
- Microgolfoven
- Woonkamer/dinerruimte
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 35 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
FR-75011-33
Over deze buurt
dit appartement ligt in Parijs in het stadscentrum. Musée du Louvre en Opéra Garnier zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Champs-Élysées en Rue de Rivoli. Jardin du Luxembourg en Jardin des Tuileries mag je zeker niet missen.

Paris
In de buurt
- Place de la République - 2 min. wandelen - 0.2 km
- Place de la Bastille - 4 min. rijden - 1.7 km
- Opéra Garnier - 6 min. rijden - 2.6 km
- Notre-Dame - 6 min. rijden - 2.7 km
- Musée du Louvre - 7 min. rijden - 3.0 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Café Bonne Bière - 3 min. wandelen
- Mon Coco - 3 min. wandelen
- McDonald's - 3 min. wandelen
- Indiana Café – République - 4 min. wandelen
- We Are Brewers (WAB) - 4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Sublime studio - 2P - near Place de la République
Beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.