Bleeker Cottage - SOUTH OF 30A, FREE GYM/TENNIS, PRIVATE POOL
Welkom in uw eigen privéresort in Rosemary Beach®. Een must see ten zuiden van 30A, dicht bij het strand! Bleeker Cottage heeft grote, uitnodigende portieken verspreid over de lengte van het pand. Het buitenleven / entertainment gebied biedt een zwembad, spa, fontein en zomerkeuken buiten (aardgas grill, koelkast en spoelbak). Deze prachtige ruimte is perfect voor entertainment of ontspanning.
Het instapniveau van het huis heeft een grote leefruimte die het eten in de keuken, eethoek en een 1/2 bad in gang omvat. De keuken heeft een Wolfe-assortiment waar zelfs een chef-kok van zou genieten. Deze woonruimte op de eerste verdieping heeft een gashaard, een flatscreen-tv en beschikbaar surround-geluid. Een grote bonus bij Bleeker Cottage zijn de twee grote slaapkamers, waarvan er één op de eerste verdieping grenst aan de woonkamer, eetkamer en keuken.
Nog een grote slaapkamer plus twee extra slaapkamers bevinden zich op het tweede niveau. Een grote verzamelruimte grenst aan de drie slaapkamers op de tweede verdieping en komt uit op het balkon op het tweede niveau. Dit verzamelgebied is een leuke plek om tv te kijken, games te spelen, enz.
Voor een vogelperspectief van de daken van Rosemary Beach®, ga je de wenteltrap op naar een open lucht weduwe. Echt uniek!
TIJDENS DE LENTEBREAK EN DE ZOMER, VERHUURT DEZE EIGENSCHAP 7 OF 14 NACHTEN VAN ZATERDAG-ZATERDAG.
dit vakantiehuis bevindt zich in Rosemary Beach, een wijk in Panama City Beach, en ligt vlak bij het strand. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Pier Park. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Rosemary Beach en Alys Beach. Frank Brown Park en Attycat's Arcade zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals jetskiën of kajakken of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Panama City Beach
Panama City, FL (ECP-Northwest Florida Beaches Intl.) - 27 min. rijden
Restaurants
Fonville Press
18 min. wandelen
Shades Bar & Grill
10 min. wandelen
Donut Hole
11 min. wandelen
Ghost Crab Pizza
14 min. wandelen
Idyll Hound Proper
12 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Bleeker Cottage - SOUTH OF 30A, FREE GYM/TENNIS, PRIVATE POOL over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Bleeker Cottage - SOUTH OF 30A, FREE GYM/TENNIS, PRIVATE POOL?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Bleeker Cottage - SOUTH OF 30A, FREE GYM/TENNIS, PRIVATE POOL inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Bleeker Cottage - SOUTH OF 30A, FREE GYM/TENNIS, PRIVATE POOL uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Bleeker Cottage - SOUTH OF 30A, FREE GYM/TENNIS, PRIVATE POOL?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Rosemary Beach, op 15 minuten wandelen van Rosemary Beach en Alys Beach. Ook Attycat's Arcade en 30Avenue liggen op een kwartiertje wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Bleeker Cottage - SOUTH OF 30A, FREE GYM/TENNIS, PRIVATE POOL
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
william h.
3 sep 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great vacation!
The house was perfect, the pool was a nice thing to have after the beach. The AC worked great. I’ve had issues before with homes being too warm
5 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Margaret G.
21 okt 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great house
We really enjoyed out stay in Bleeker Cottage. It's on the beach side of 30a near walkover H. Very convenient. House was as described, and beds were very comfortable. We really enjoyed the hot tub!
4 nachten verbleven in oktober 2021
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
DONNA B.
26 aug 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie