Gehele woning·Particuliere eigenaar
Big House in Östersund, Double Garage Connected to the House, Near Storsjocuppen
Gezinsvriendelijke vakantiehuis met een sauna in Östersund
Fotogalerie voor Big House in Östersund, Double Garage Connected to the House, Near Storsjocuppen





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
5 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 9
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Villa LakePlats. Incredible lakeviews! Bed linens Included. Renovated bathrooms!
Villa LakePlats. Incredible lakeviews! Bed linens Included. Renovated bathrooms!
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Gratis wifi
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Östersund. Östersund Jamtli Station en Östersund-Frösö GK zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Waterpark Storsjobadet en Östersund Multi Challenge bezoeken. Reis je met kinderen? Overweeg dan Boda Borg-activiteitencentrum of ga naar Östersund Ski Stadium om een wedstrijd of evenement bij te wonen.

Jämtlands län, Jämtlands län
In de buurt
- Waterpark Storsjobadet - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Congrescentrum OSD Folkets Hus - 14 min. wandelen - 1.2 km
- Boda Borg-activiteitencentrum - 18 min. wandelen - 1.5 km
- Östersund Multi Challenge - 18 min. wandelen - 1.5 km
- Östersund Ski Stadium - 10 min. rijden - 9.4 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- McDonald's - 5 min. rijden
- Max Hamburgare - 5 min. rijden
- Max Hamburgare - 5 min. rijden
- Edenbos - 4 min. rijden
- Aladdin Matpalatz - 6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Big House in Östersund, Double Garage Connected to the House, Near Storsjocuppen
Beoordelingen
10




