Gehele woning
Masaru House
Dit vakantiehuis met een keuken ligt in de buurt van Spa World.
Fotogalerie voor Masaru House





Beoordelingen
9,6 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 868 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Rosso
Rosso
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Microgolfoven
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Btw-nr. - 90002225
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Masaru House Osaka
Masaru House Private vacation home
Masaru House Private vacation home Osaka
Over deze buurt

7-13-8 Misaki, Suminoe Ward, Osaka, Osaka, 559-0013
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Masaru House
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster10
Netheid
6,0
Voorzieningen
6,0
Milieuvriendelijkheid
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Beoordelingen
Reisde met partner
16 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
あゆみ
22 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
あゆみ
2 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Ryo
13 jul 2025
Ryo
3 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
SAIAUNG
Reisde met familie
2 mrt 2024
Positief: Netheid, comfort kamer
SAIAUNG
7 nachten verbleven in februari 2024








