Gehele woning

ARATA Osaka Studio

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi

Kameropties

Appartement, 1 tweepersoonsbed met slaapbank, niet-roken

  • 34 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons zetelbed

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

ARATA Osaka Studio ligt in Yodogawa, een wijk in Osaka. Bewonder de natuur bij Park van kasteel Osaka en Herdenkingspark Expo ’70, terwijl Kasteel van Osaka en Orix-theater culturele hoogtepunten zijn. Universal Studios Japan™ en Osaka Aquarium Kaiyukan mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Meer vakantiehuizen in Osaka
Kaart
1 Chome-34-4 Mitsuyakita, Yodogawa Ward,, Osaka, Osaka, 532-0032

In de buurt

  • Dotonbori
    Dotonbori
    11 min. rijden - 8.9 km
  • Universal Studios Japan™
    Universal Studios Japan™
    17 min. rijden - 10.0 km
  • Juso-Ekimae Winkelstraat
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Sakaemachi Arcade
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Ezaki Gedenkhal
    4 min. rijden - 2.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Kanzakigawa - 3 min. wandelen
  • Station Mikuni - 18 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 19 min. rijden

Restaurants

  • まいど!とよし
    4 min. wandelen
  • 白庵
    3 min. wandelen
  • 中華料理 五十番
    1 min. wandelen
  • パルデシ
    5 min. wandelen
  • イタリア食堂 ほのぼーの
    4 min. wandelen

Over deze accommodatie

ARATA Osaka Studio

Vakantiehuis vlak bij Winkelcentrum Grand Front Osaka
ARATA Osaka Studio ligt in de buurt van Winkelcentrum Osaka Station City en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij ARATA Osaka Studio hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Wasmachines, strijkplanken/strijkijzers en wasmiddelen

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij ARATA Osaka Studio?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij ARATA Osaka Studio inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij ARATA Osaka Studio uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat ARATA Osaka Studio?

Dit vakantiehuis ligt in Yodogawa, op 5 km afstand van Umeda Sky Building, Observatorium van Osaka, drijvende tuin en Winkelcentrum Grand Front Osaka. Ook Umeda Arts Theater en NU Chayamachi liggen op 5 km afstand. Station Kanzakigawa ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Station Kashima is het 24 minuten wandelen.