MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS bevindt zich in Mihama, een wijk in in Chatan, en ligt in de uitgaansbuurt en bij de oceaan. American Village en Kokusai Dori zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Naminoue en Strand van Zanpa. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Okinawa Arena. Bekijk onze reisgids voor Chatan
38-1 Mihama, Chatan, Okinawa, 9040115
In de buurt
American Village
4 min. wandelen - 0.4 km
Depot Island
4 min. wandelen - 0.4 km
Sunset Beach
9 min. wandelen - 0.8 km
American Depot
6 min. wandelen - 0.5 km
Park van Chatan
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Monorailstation Urasoemaeda - 11 min. rijden
Naha (OKA) - 44 min. rijden
Restaurants
ZHYVAGO COFFEE ROASTERY
6 min. wandelen
牛骨琉球ラーメンmarumaro
5 min. wandelen
Pizza Stand NY Okinawa
8 min. wandelen
Cafe & Bar
7 min. wandelen
かなさんや~
8 min. wandelen
Over deze accommodatie
MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS
Hotel vlak bij American Village
MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS bevindt zich dicht bij Okinawa Arena en biedt een terras, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Gratis wifi in de kamer, een bar en een fitnesscentrum zijn beschikbaar voor alle gasten.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een seizoensgebonden buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een à la carte ontbijt (toeslag), een oplaadpunt voor elektrische auto's en een kluis bij de receptie
Conciërgeservice, een lift en een verticale tuin
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 88 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en gratis kranten.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gratis theezakjes/oploskoffie en waterkokers
Aparte badkuipen en douches, toiletten met elektronische bidets en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur: JPY 4.000 voor volwassenen en JPY 4.000 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Restaurants ter plaatse
7th Moon Club
Marina Bay Cafe&Lounge
Dingen om te doen
Seizoensgebonden buitenzwembad
Sportschool
Gezinsvriendelijk
Kinderwagen
Koelkast op de kamer
Seizoensgebonden buitenzwembad
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
2 rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (90 centimeter brede deur)
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
Plantenmuur
Roken is niet toegelaten
Tentoonstellingen van plaatselijke kunstenaars
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Aparte badkuip en douche
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Theezakjes/oploskoffie
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Elke dag gratis kranten
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming (met klimaatregeling)
Vliegenramen
Wasmiddel
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 5 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer JPY 4000 voor volwassenen en JPY 4000 voor kinderen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat en een rookmelder
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober
Het zwembad is toegankelijk van 10.00 uur tot 19.00 uur
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Bij bepaalde accommodaties mogen gasten met tatoeages de openbare baden ter plaatse niet gebruiken
Veelgestelde vragen
Beschikt MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 10.00 uur tot 19.00 uur geopend.
Hoeveel kost een verblijf bij MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS?
Vandaag, 10 jul. 2026, kost een verblijf bij MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS van één nacht voor twee volwassenen op 13 jul. 2026 min. € 262, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS?
Dit hotel ligt in Mihama, op 0,5 km van American Village en op 4 km van Okinawa Arena. Ook Kokusai Dori en Haven van Tomari liggen op 20 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over MB GALLERY CHATAN by THE TERRACE HOTELS
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,6
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 186 van 229 beoordelingen
10 - Uitstekend
186
Gastenscore: 8 - Goed. 32 van 229 beoordelingen
8 - Goed
32
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 229 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 229 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 229 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Tarsha
9 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Modern clean rooms with nice amenities. Great location walking distance to shops/cafes/restaurants.
Tarsha
4 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MAMI
6 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten