Hotels in de buurt van Ojo de Agua Baldiosera (Mérida)

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Dit weekend
Volgend weekend

Filter op

Gastenscore
Gastenscore
Sterrenclassificatie

Onze beste keuzes voor hotels in de buurt van Ojo de Agua Baldiosera

Hotel Beach Don Gonzalo

Hotel Beach Don Gonzalo
2.5-sterrenaccommodatie
5,2 km van Ojo de Agua Baldiosera
8.8 van 10, Uitstekend, (168 beoordelingen)
'No contratamos el servicio de desayuno '
Mexico
IRAN JOSE
Hotel Beach Don Gonzalo

Tótem Beach Club

Tótem Beach Club
4.5-sterrenaccommodatie
4,3 km van Ojo de Agua Baldiosera
8.8 van 10, Uitstekend, (62 beoordelingen)
'Buena habitación, buena atención y buena comida'
Mexico
HÉCTOR FRANCISCO
De prijs is € 151
inclusief belastingen en toeslagen
29 jan - 30 jan
Tótem Beach Club

Posada Maria Isabel

Posada Maria Isabel
2.0-sterrenaccommodatie
5,1 km van Ojo de Agua Baldiosera
8.8 van 10, Uitstekend, (110 beoordelingen)
'De locatie was goed, het lag recht aan het strand. Alleen was de WiFi erg slecht en zat er een terras (van het hotel) naast onze kamer dus als daar mensen liepen was het erg gehorig. Wij hadden de kamer met uitzicht op de oceaan, dat was erg mooi. '
Nederland
Mats
De prijs is € 51
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
Posada Maria Isabel

Hotel Sofía

Hotel Sofía
2.0-sterrenaccommodatie
4,8 km van Ojo de Agua Baldiosera
6.6 van 10, (4 beoordelingen)
'Relación precio servicio, bueno, atención excelente, gente calida y atenta '
Mexico
Aliakin Cesar
De prijs is € 42
inclusief belastingen en toeslagen
28 jan - 29 jan
Hotel Sofía
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

De beste hotelbeoordelingen voor Ojo de Agua Baldiosera

Hotels in de buurt van andere bezienswaardigheden in Ojo de Agua Baldiosera

Veelgestelde vragen

Hoe ziet de regio rond Ojo de Agua Baldiosera eruit?
Ojo de Agua Baldiosera ligt in Celestún. Het omliggende gebied is populair bij reizigers vanwege zijn stranden. Binnen enkele kilometers vind je 36 hotels en andere accommodaties die een uitstekende uitvalsbasis voor je verblijf vormen.
Wat is het beste hotel vlak bij Ojo de Agua Baldiosera?
Hotel Beach Don Gonzalo is volgens onze reizigers een van de beste overnachtingsmogelijkheden, en dit hotel biedt een buitenzwembad en een café. Deze accommodatie ligt op 5,2 km van Ojo de Agua Baldiosera. Andere goede opties binnen een straal van zo'n vijf kilometer zijn onder meer Tótem Beach Club en Posada Maria Isabel.
Hoeveel hotels zijn er te vinden in de buurt van Ojo de Agua Baldiosera?
Expedia heeft 36 hotels en andere accommodaties die op een paar kilometer afstand van Ojo de Agua Baldiosera liggen.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Ojo de Agua Baldiosera wil annuleren?
Ja. De meerderheid van de hotelkamerreserveringen is volledig restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van het hotel annuleert. Dit is vaak binnen 24 of 48 uur voor het inchecken. Als je een reservering hebt gemaakt zonder restitutie, heb je mogelijk nog de optie om binnen 24 uur na je boeking te annuleren en een terugbetaling te ontvangen. Voeg datums toe, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om de best beschikbare aanbiedingen in de buurt van Ojo de Agua Baldiosera te ontvangen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Ojo de Agua Baldiosera?
Neem een middagje de tijd om het natuurschoon te verkennen in Biosfeerreservaat Ría Celestún, Celestún Hoofdpark of Mangroven van Dzinitun. Jaltun Ecotoerismepark, Abrigo Haven en Versteend Woud zijn ook echte aanraders voor wat lokaal plezier. Als je wat meer van de omgeving wilt zien, kun je een uitstapje plannen naar Celestún Strand of Koninklijke Zoutziederij van Salinas.