Hanarenoyado Hoshigayama ligt in Nebukawa, een wijk in Odawara. Warmwaterbronnen van Hakone en Tenzan Onsen zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Nationaal Park Fuji-Hakone-Izu en Zonnestrand van Atami. Hakone Kowakien Yunessun en Odawara Hayakawa Gyoson zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Odawara
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Hoe laat kan ik bij Hanarenoyado Hoshigayama inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hanarenoyado Hoshigayama uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hanarenoyado Hoshigayama?
Dit hotel ligt in Nebukawa, op 10 km afstand van Totoco Odawara Vissershaven Station, Warmwaterbronnen van Hakone en Vissershaven van Odawara. Ook Odawara Hayakawa Gyoson en Kasteel van Odawara liggen op 10 km afstand. Nebukawa Station ligt op 16 minuten wandelen.