N148 - Numana, new three-room apartment with terrace 350mt from the sea
Locatie: rustige omgeving van Numana, met strand (350 meter) en centrum gemakkelijk te voet bereikbaar.
Beschrijving: eerste en laatste verdieping van een nieuw gebouw. Grote lichte woonkamer met eettafel, kitchenette en slaapbank voor twee personen - slaapkamer met tweepersoonsbed - tweede slaapkamer met stapelbed - badkamer met douchecabine - prachtig terras uitgerust met tafel, stoelen en zonnescherm. Privé en gereserveerde parkeerplaats.
dit appartement ligt in Numana. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Marcelli Strand en Spiaggia dei Frati. Daarnaast kun je ook Theatre Alle Cave en Internationaal Accordeonmuseum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Centro Culturale Fonti San Lorenzo en Centro Culturale e Ricreativo Le Grazie zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Numana
Zijn huisdieren welkom bij N148 - Numana, new three-room apartment with terrace 350mt from the sea?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij N148 - Numana, new three-room apartment with terrace 350mt from the sea inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij N148 - Numana, new three-room apartment with terrace 350mt from the sea uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat N148 - Numana, new three-room apartment with terrace 350mt from the sea?
Dit appartement in Numana ligt op 10 minuten wandelen van Marcelli Strand, La Costarella en Arco di Torre. Ook Porto Turistico di Numana en Santuario del Crocifisso liggen op een kwartiertje wandelen.