Particuliere eigenaar
Chácara Paraíso da Paz
Plattelandsaccommodatie met een buitenzwembad in Nova Petropolis
Fotogalerie voor Chácara Paraíso da Paz





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 67
inclusief belastingen en toeslagen
9 feb - 10 feb
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Nova Petrópolis, RS
In de buurt
- Ninho das Aguias8 min. rijden - 5.9 km
- Moinho Rasche9 min. rijden - 5.5 km
- Praça das Flores (bloemenpark)10 min. rijden - 6.2 km
- Immigrant Park11 min. rijden - 6.9 km
- Shopping Imigrante11 min. rijden - 6.9 km
Lokaal vervoer
- Caxias do Sul (CXJ-Aeroporto Hugo Cantergiani) - 49 min. rijden
Restaurants
- Quiero Café9 min. rijden
- Zaandam8 min. rijden
- Café & Cia9 min. rijden
- Bêto’s Restaurante9 min. rijden
- Colina Verde8 min. rijden
Over deze accommodatie
Chácara Paraíso da Paz
Gelijkaardige accommodaties

Recanto Nostra Casa Apartamento à 100 m da Praça das Flores Nova Petrópolis
Recanto Nostra Casa Apartamento à 100 m da Praça das Flores Nova Petrópolis
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Airconditioning
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 40 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Chácara Paraíso da Paz
10
Uitzonderlijk
10
Netheid
8,0
Locatie
Beoordelingen
16 aug 2025
Positief: Netheid
1 nacht verbleven in juli 2025








