Gehele woning

Magic on Molesworth in New Plymouth

Fotogalerie voor Magic on Molesworth in New Plymouth

Een modern huis met twee verdiepingen, een houten terras en een bankje.
Een modern herenhuis met balkon, een terras en een eethoek.
Een modern huis met twee verdiepingen, een garage, grote ramen en een verzorgde voortuin.
Een moderne slaapkamer met een groot bed, uitzicht op het landschap en een inloopkast.
Een moderne keuken met witte kasten, een houten eettafel en witte stoelen.

Beoordelingen

9,8 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

5 slaapkamers2 badkamers261 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Magic on Molesworth in New Plymouth

  • Summary:

    Welcome to Magic on Molesworth, your ideal holiday house!

    - Prime CBD location, quiet street

    - Spacious interior with luxury furnishings

    - Two large lounges with stunning sea views

    - Fully equipped kitchen with modern appliances

    - Four spacious bedrooms, master with ensuite

    - Alfresco dining on outside decks

    - Unlimited Wi-Fi

    - Enjoy nearby beaches, galleries, and parks



    The Space:

    Magic on Molesworth is a stunning holiday house located in a prime CBD area of New Plymouth. Nestled on a quiet street, this property offers a perfect blend of tranquility and accessibility. A short two-minute stroll will take you to the scenic coastal walkway, connecting you to beautiful beaches, galleries, shops, bars, and restaurants. Park your car and enjoy everything the city has to offer right at your doorstep.



    From the moment you enter, you will feel the serene atmosphere that surrounds you. Luxury is evident throughout the property, with two spacious lounges that frame breathtaking sea views. The living spaces are equipped with big screen TVs, quality furnishings, and a generous bookshelf filled with interesting reading material.



    Comfortable Accommodation:

    - Four spacious bedrooms with quality bed linen

    - Master bedroom features an ensuite and walk-in wardrobe

    - Sleeping layout:

    - Master: 1 x queen bed

    - Bedroom 2: 2 x single beds

    - Bedroom 3: 1 x queen bed

    - Bedroom 4: 1 x queen bed

    - Bedroom 5: 1 x queen bed



    Interior Feeling:

    - Unlimited Wi-Fi

    - Two large lounges with stunning views

    - Big screen TVs and quality furnishings

    - Generously sized bookshelf



    Outdoor Bliss:

    - Living areas flow onto outdoor decks

    - Perfect for alfresco entertaining

    - Enjoy quiet moonlight dining



    Delightful Dining:

    - Fully equipped kitchen with modern appliances

    - Two ovens with induction hob

    - Microwave and dishwasher

    - Essential coffee machine



    Professional Cleaning:

    - All linen and towels provided by a commercial linen company

    - Properties cleaned to meet health standards

    - End of stay cleaning service included

    - Guests must leave the property tidy



    Additional Amenities:

    - Well-equipped with cooking oil, salt, pepper, coffee, tea, milk, cleaning products, dishwasher tablets, dishwashing liquid, toilet paper, liquid hand soap, and body wash

    - Hair dryers are not supplied; guests should bring their own



    Extra Services:

    - Noon check-in and checkout available for an additional fee

    - Boost clean service available upon inquiry

    - Properties are for accommodation purposes only; no gatherings or parties



    Please note that bookings exceeding 10 days will incur an extra mid-term cleaning and linen fee every seven days. Enjoy your stay at Magic on Molesworth, where you will find a wonderful holiday house that meets all your needs.



    Other Things to Note:

    No parties or gatherings. Booking person must be 25 years and over.



    Interaction with Guests:

    Bach Break manage this property and are only a phone call or email away. Office hours are from 8am to 8:30pm.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 5 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij de zee

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 261 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

Please be mindful of neighbours and adhere to quiet times of 10pm to 7am. Strictly no parties or gatherings. We reserve the right not to accept boo...

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

dit vakantiehuis bevindt zich in New Plymouth CBD, een wijk in New Plymouth, en ligt bij de zee. Bezoek culturele hoogtepunten Puke Ariki en TSB Showplace. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Fitzroy Golf Club en New Plymouth Golf Club. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij TSB Stadium of Bowl of Brooklands. Bekijk onze reisgids voor New Plymouth
Meer vakantiehuizen in New Plymouth
Kaart
New Plymouth, Taranaki Region

In de buurt

  • Een strand met golven, een stad op de achtergrond en bergen.
    Fitzroy Beach
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een kustlandschap met een strand, rotsachtige kustlijn, een boom en een spoorlijn.
    Wind Wand
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een modern gebouw met een unieke geometrische gevel, waarop de naam 'Puke Ariki' duidelijk zichtbaar is.
    Puke Ariki
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een rode brug over een rivier, met reflecterende bolvormige objecten erboven.
    Pukekura Park
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Centre City Shopping Centre
    8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • New Plymouth (NPL) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Tartan Rose Cakery and Deli
    7 min. wandelen
  • KFC
    7 min. wandelen
  • Viet Nom Nom
    8 min. wandelen
  • Burger King
    8 min. wandelen
  • McDonald's
    6 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Magic on Molesworth in New Plymouth?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Magic on Molesworth in New Plymouth inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Magic on Molesworth in New Plymouth uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Magic on Molesworth in New Plymouth?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in New Plymouth CBD, op 10 minuten wandelen van Coastal Walkway, East End Reserve en Centre City Shopping Centre. Ook Fitzroy Beach en Wind Wand liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen

9,8

Uitzonderlijk