Red Roof Inn Nashville - Music City ligt in Talbot's Corner, een wijk in Nashville. Ascend Amphitheater en Auditorium Ryman zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Broadway en Opry Mills. Country Music Hall of Fame & Museum en Nashville Shores Waterpark mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Nashville
2407 Brick Church Pike, Nashville, TN, 37207
In de buurt
Cumberland River
2 min. rijden - 2.8 km
Broadway
5 min. rijden - 5.9 km
Grand Ole Opry
9 min. rijden - 15.4 km
WVOL Radio Station
17 min. wandelen - 1.5 km
American Baptist College
2 min. rijden - 1.7 km
Lokaal vervoer
Nashville Riverfront Station - 12 min. rijden
Internationale luchthaven Nashville (BNA) - 18 min. rijden
Restaurants
Love's Travel Stop
14 min. wandelen
McDonald's
5 min. wandelen
Dutch Bros Coffee
10 min. wandelen
Jack's Bar-B-Que
12 min. wandelen
W Trinity Lane Krystal
17 min. wandelen
Over deze accommodatie
Red Roof Inn Nashville - Music City
Hotel vlak bij Nissan Stadium
Een wasserij, een 24-uurs fitnesscentrum en een businesscentrum vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Red Roof Inn Nashville - Music City. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een vergaderruimte
Een automaat, een feestzaal en een 24-uurs receptie
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
De 114 kamers zijn inclusief leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
24-uurs sportschool
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Koelkast op de kamer
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Vergaderruimte
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift (91 centimeter brede deur)
Meer
1 gebouw
5 etages
Aparte rookruimtes
Feestruimte
Gebouwd in 2007
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met premium kabelzenders
Eten en drinken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Laptopvriendelijke werkplek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kun je bij deze accommodatie inchecken als je een geldig militair identiteitsbewijs hebt.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 17 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 50 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Red Roof Inn Music
Red Roof Inn Music Hotel
Red Roof Inn Music Hotel Nashville City
Red Roof Inn Nashville Music City
Red Roof Inn Nashville Music City Hotel
Red Roof Inn Music City Hotel
Red Roof Inn Music City
Red Roof Nashville Music City
Red Roof Inn Nashville - Music City Hotel
Red Roof Inn Nashville - Music City Nashville
Red Roof Inn Nashville - Music City Hotel Nashville
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn Nashville - Music City?
Ja, bij Red Roof Inn Nashville - Music City zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn Nashville - Music City?
Vandaag, 22 mrt. 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn Nashville - Music City van één nacht voor twee volwassenen op 29 mrt. 2026 min. € 64, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Nashville - Music City inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn Nashville - Music City uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn Nashville - Music City?
Dit hotel ligt in Talbot's Corner, op 2,4 km van Cumberland River en op 10 km afstand van Nissan Stadium en Broadway. Ook Music City Center en Universiteit Vanderbilt liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn Nashville - Music City
6,6
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,4
Netheid
5,8
Locatie
7,4
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 253 van 1004 beoordelingen
10 - Uitstekend
253
Gastenscore: 8 - Goed. 240 van 1004 beoordelingen
8 - Goed
240
Gastenscore: 6 - Redelijk. 175 van 1004 beoordelingen
6 - Redelijk
175
Gastenscore: 4 - Matig. 154 van 1004 beoordelingen
4 - Matig
154
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 182 van 1004 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
182
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ik ben zeer tevreden het is niet zo ver van het centrum.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Juan
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Me gusto la seguridad muy importante poder descansar tranquilo sin temer que pueda perderse algo de tu vehiculo
Juan
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Charles
Reisde met een groep
19 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super convenient for our needs
Charles
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Diana
15 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Terrible hotel
Diana
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Edward
Reisde met familie
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The rooms were as expected for this price
Edward
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Benjamin
10 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
never stay here
Benjamin
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Alejandro
7 mrt 2026
Todo muy bonito y agradable
Alejandro
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Martin
2 mrt 2026
Martin
7 nachten verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Selma
26 feb 2026
Selma
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Juan
20 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent
Juan
2 nachten verbleven in februari 2026
4/10 – Matig
Branden
Reisde met partner
19 feb 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The room felt neglected. There was blood on the pilows . There is a giant hole with drywall falling in the shower . The towls were crusty and hard. Looks like theres an abandoned homeless shelter infront of the hotel.
Branden
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Brittany
17 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff was nice. Room was clean
Brittany
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Calvin
15 feb 2026
Calvin
1 nacht verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
John
Zakenreiziger
11 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dirty
John
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Neil
3 feb 2026
Neil
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Crystal
1 feb 2026
Crystal
2 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Lynne
Reisde met familie
30 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was worned and not kept up. Linen was gray and dingy with a dirty smell. Phone didnt work, other guest were loud till 2a on my last night and I couldnt call. Washing machine not available to use. Tub was damaged and clearly just patched up. I can go on, but i wont.
Lynne
2 nachten verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Robert
Reisde met partner
26 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Where do I begin. They get 1 star because the bed was comfortable. The towel rack in the bathroom was ripped out of the wall. Same for the TP dispenser. It needed a remodel 20 years ago.
Robert
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Dan
22 jan 2026
Dan
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Esmeralda
11 jan 2026
Esmeralda
1 nacht verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
noelle
6 jan 2026
noelle
1 nacht verbleven in januari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Vikranth Reddy
Reisde met een groep
4 jan 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
had restroom issues with water flush and shower
Vikranth Reddy
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Atharva
1 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was good
Atharva
1 nacht verbleven in december 2025
4/10 – Matig
Gary
30 dec 2025
Gary
1 nacht verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Allison
Reisde met partner
29 dec 2025
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
the bathroom was nasty, toliet was discussing. it looked as though it was just placed on the floor. there was dirt all around it. the bedroom furiture and doors were chipped. the lamps didn't match and looked as though came from goodwill. the staff acted as if you were not paying customers. we will never use a red roof inn. you had to hold the remote right in front and up close to the tv.
.