Nara Park Blue Sky

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • 1 tweepersoonsbed, 4 eenpersoons futons en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 13
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Nara Park Blue Sky ligt in Nara. Bezoek Museum voor Mechanisch Speelgoed in Naramachi en Yamanobe Straat als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Park van Nara en Kongo-Ikoma Quasi-National Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Naraden Arena of Higashiosakacity Hanazono Rugby Stadium. Bekijk onze reisgids voor Nara
Kaart
22-1, Kitahanda Nishimachi, Nara, Nara Prefecture, 630-8276

In de buurt

  • Een traditionele Japanse torii poort met een rode omlijsting, omgeven door weelderige begroeiing en stenen lantaarns.
    Park van Nara
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Een bord met Japanse tekst op een steen langs een rustige rivier, met gebouwen en bomen op de achtergrond.
    Park van de Sarusawa-vijver
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Een groot Boeddhabeeld in een tempel, omringd door een menigte mensen.
    Tempel Todai-ji
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Cultureel Gebouw van de Prefectuur Nara
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Vrouwenuniversiteit van Nara
    4 min. wandelen - 0.4 km

Lokaal vervoer

  • Kintetsu-Nara Station - 9 min. wandelen
  • Treinstation Tanakura - 12 min. rijden
  • Osaka (ITM-Itami) - 81 min. rijden

Restaurants

  • Starbucks
    8 min. wandelen
  • 柿の葉すし本舗たなか なら本店
    8 min. wandelen
  • Yamato Craft Beer Table
  • PARK桃谷樓 -PARK TOKOKURO-
    6 min. wandelen
  • KICHIRI 近鉄奈良駅前

Over deze accommodatie

Nara Park Blue Sky

  • Hotel vlak bij Park van Nara
  • Nara Park Blue Sky heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Gezinsvriendelijk

  • Kinderspeelgoed

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Nara Park Blue Sky inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Nara Park Blue Sky uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Nara Park Blue Sky?

Dit hotel in Nara ligt op 5 minuten wandelen van Park van Nara, Vrouwenuniversiteit van Nara en Cultureel Gebouw van de Prefectuur Nara. Ook Kunstmuseum van de Prefectuur Nara en Park van de Sarusawa-vijver liggen op 10 minuten wandelen. Kintetsu-Nara Station ligt op 9 minuten wandelen en naar Station van Nara is het 23 minuten wandelen.