Hakuba Powder Mountain ligt in Hakuba. Happo-One-skigebied van Hakuba en Goryu-skigebied van Hakuba zijn zeker een bezoekje waard als je graag een activiteit wilt doen. Minitreinenpark van Hakuba en Yupuru Kizakiko zijn ook een bezoek waard. De omgeving biedt een scala aan mogelijkheden, zoals skipistes, skiliften en skigebieden. Vergeet ook niet om te gaan sleeën. Bekijk onze reisgids voor Hakuba
Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 92 min. rijden
Restaurants
サン テラスぱのらま (Panorama sun terrace)
4 min. rijden
CHAVATY HAKUBA
7 min. rijden
Blizzard (Pizza)
18 min. wandelen
北尾根高原テラス
9 min. rijden
スノープラザ咲花
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Hakuba Powder Mountain
Geniet bij Hakuba Powder Mountain van rechtstreekse toegang tot de skipiste, een wasserij en een bagageopslagruimte. Elk appartement beschikt over vloerwarming. Geniet daarnaast van gratis wifi en een kitchenette. Er zijn gemakken als een koelkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een kookplaat en een flatscreentelevisie.Eenmalige schoonmaakservice per verblijf.
Hakuba Powder Mountain heeft 3 kamers met een kluis. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche.
In dit appartement in Hakuba is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie. Een schoonmaakservice is één keer per verblijf beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit toegang tot de piste.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Kitchenette
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Theezakjes/oploskoffie
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Bad of douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Vloerverwarming
Entertainment
Flatscreen-tv met premium zenders
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Laptopvriendelijke werkplek
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Tot 7 kg per huisdier
Toeslag: JPY 1.000 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Huisdieren in specifieke kamers toegelaten
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
Kluisje
Dingen om te doen
Skiën
Snowboarden
Toegang tot skipiste
Sleeën in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
3 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinformatie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je JPY 1000 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Tot 7 kg per huisdier
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: JPY 1000 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Property Registration Number 長野県指令59大保環第72-52
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hakuba Powder Mountain Condo
Hakuba Powder Mountain Lodge
Hakuba Powder Mountain Hakuba
Hakuba Powder Mountain Condo Hakuba
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hakuba Powder Mountain?
Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een maximumgewicht van 7 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van JPY 1000 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hakuba Powder Mountain inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hakuba Powder Mountain uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Hakuba Powder Mountain?
Dit appartement ligt in de bergen van Hakuba en biedt rechtstreeks toegang tot de pistes, op 5 minuten wandelen van Happo-One-skigebied van Hakuba, Happo-one Sakka-skilift en Skischans van Hakuba. Ook Happo-one Adam-gondelbaan en Minitreinenpark van Hakuba liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hakuba Powder Mountain
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,8
Voorzieningen
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 23 van 24 beoordelingen
10 - Uitstekend
23
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 24 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 24 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 24 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 24 beoordelingen
Amazing little hotel, in a great area! We stayed during the fall, so there were far less people than during the snowy season. We brought our dog, and the hotel already had doggy supplies ready for us. Just behind the hotel is a field where the dog can run around freely. The location is just a few minutes to a bunch of interesting and beautiful things to do and see. Thank you so much for a memorable stay!
Very convenient location from the slope with walking distance, hot springs, convenience stores and supermarkets can be found in 10 mins distance by car.
Room itself is cozy with newly refurbished interior and plenty of catalary goods in case you want to cook by yourself.
Highly recommended and wish to stay again next time round.
Amazing place and really comfortable and convenient. The apartment is next to Happo One ski resort and you are 2 minutes away from the lift. This was absolutely convenient and after a good day on the mountain there are plenty of restaurants around walking distance.