Geheel appartement

Elizabeth Rd House by Palmetto Vacations

3.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Elizabeth Rd House by Palmetto Vacations

Een eetruimte met een houten tafel en stoelen, een kroonluchter en uitzicht buiten door grote ramen.
Een ruime woonkamer met houten vloeren, een kroonluchter en uitzicht op buiten door grote ramen.
Een keuken met witte kastjes, granieten aanrecht en een roestvrijstalen oven en magnetron.
Een ruime woonkamer met een plafondventilator, een bank met kussens, een houten salontafel en een eethoek met stoelen.
Een eetruimte met een houten tafel en stoelen, een kroonluchter en een keuken op de achtergrond.

Geheel appartement

3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Parking inbegrepen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Elizabeth Rd House by Palmetto Vacations

  • Appartement vlak bij Broadway at the Beach
  • Elizabeth Rd House by Palmetto Vacations bevindt zich niet ver van Ripley's Aquarium en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Andere voordelen van dit appartement zijn:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Meertalig personeel en rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2,5 badkamers
  • Handdoeken inbegrepen

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [4101 Mayfair Street, Myrtle Beach, SC 29577].
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [4101 Mayfair Street, Myrtle Beach, South Carolina 29577].
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Over deze buurt

dit appartement ligt in Myrtle Beach. Broadway at the Beach en Coastal Grand Mall zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Stranden van Myrtle Beach en Staatspark Myrtle Beach. Ripley's Aquarium en SkyWheel Myrtle Beach mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Myrtle Beach
Meer appartementen in Myrtle Beach
Kaart
1556 Elizabeth Rd., Myrtle Beach, SC, 29577

In de buurt

  • Een groot gebouw met de woorden “WONDERS” op de gevel, een houten looppad en een waterpartij op de voorgrond.
    Broadway at the Beach
    12 min. wandelen - 1.0 km
  • Een onderwater tunnel met glazen wanden, waardoor bezoekers zeeleven kunnen observeren.
    Ripley's Aquarium
    17 min. wandelen - 1.5 km
  • Heather Glen Golf Links
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Legends In Concert
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Wonderworks
    4 min. rijden - 3.0 km

Lokaal vervoer

  • Myrtle Beach, South Carolina (MYR) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Jimmy Buffett's Margaritaville
    20 min. wandelen
  • Circle K
    13 min. wandelen
  • Paula Deen's Family Kitchen
    19 min. wandelen
  • McDonald's
    13 min. wandelen
  • The Grumpy Monk Broadway
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Elizabeth Rd House by Palmetto Vacations?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Elizabeth Rd House by Palmetto Vacations inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Elizabeth Rd House by Palmetto Vacations uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Elizabeth Rd House by Palmetto Vacations?

Dit appartement in Myrtle Beach ligt op 2 km afstand van Legends In Concert, Broadway at the Beach en Ripley's Aquarium. Ook Myrtle Beach Boardwalk en SkyWheel Myrtle Beach liggen op 5 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Elizabeth Rd House by Palmetto Vacations