Aparthotel

Home2 Residency Mumbai Airport

Accommodatieklasse: 4

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasvoorzieningen
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 48
inclusief belastingen en toeslagen
4 sep - 5 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Deluxe studio, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Standaard studio, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Klassieke studio, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Superior studio, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Luxe suite, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Luxe appartement, 2 slaapkamers, uitzicht op de stad

  • Uitzicht op de stad
  • 79 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 2 kingsize bedden en 1 tweepersoons zetelbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Home2 Residency Mumbai Airport ligt in het stadscentrum en vlak bij een metrostation in Mumbai. Carter Road Promenade en Worli Sea Face-promenade zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Linking Road en Phoenix Market City Mall. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Andheri Sports Complex of The National Sports Club of India. Bekijk onze reisgids voor Mumbai
Meer aparthotels in Mumbai
Kaart
Bombay Cambridge School, Andheri East, Mohini Homes, Mumbai, MH, 400099

In de buurt

  • Een druk strand met palmbomen en gebouwen op de achtergrond.
    Juhu Beach
    15 min. rijden - 6.0 km
  • Een stadsbeeld bij nacht met een gebogen weg die naar een strand leidt, verlichte gebouwen en een rustige zee.
    Marine Drive
    47 min. rijden - 25.7 km
  • MIDC Industrial Estate
    6 min. rijden - 2.1 km
  • Consulaat Generaal van de VS
    18 min. rijden - 9.4 km
  • Jio World Convention Centre
    19 min. rijden - 9.4 km

Lokaal vervoer

  • Chakala - J.B. Nagar Station - 14 min. wandelen
  • Gundavali Station - 18 min. wandelen
  • Internationale luchthaven Chhatrapati Shivaji (BOM) - 9 min. rijden

Restaurants

  • Jyoti Restaurant
    11 min. wandelen
  • Costa Coffee
    4 min. rijden
  • MoMo Cafe
    18 min. wandelen
  • Chai Point
    4 min. rijden
  • Sai Palace Hotel
    18 min. wandelen

Over deze accommodatie

Home2 Residency Mumbai Airport

  • Aparthotel met een chique stijl niet ver van Juhu Beach
  • Home2 Residency Mumbai Airport biedt onder andere een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), een bagageopslagruimte en een 24-uurs receptie
    • Meertalig personeel, een lift en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor veel comfort dankzij luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop voordelen zoals airconditioning en aparte zitruimtes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Bedden met traagschuimmatrassen, zetelbedden en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
    • 2 badkamers met douches en bidets
    • Smart-tv's van 32 inch met Netflix, streamingdiensten en digitale zenders
    • (kleer)kasten, aparte zitruimtes en aparte eetruimtes

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis beveiligd, overdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Keukenpapier
  • Minikoelkast
  • Schoonmaakartikelen
  • Waterkoeler

Eetopties

  • Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 10.00 uur: INR 250 per persoon
  • Eettafel

Slaapkamers

  • Extra bed: INR 750 per nacht
  • Luxe beddengoed
  • Matras van memory foam
  • Slaapbank

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Tandenborstel en tandpasta
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte
  • Eettafel

Entertainment

  • Netflix
  • Smart-tv van 32 inch met digitale zenders
  • Streamingdiensten

Wasvoorzieningen

  • Droogkuis/wasserijservice

Werkplekken

  • Bureaustoel
  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Airconditioning
  • Plafondventilator

Huisdieren

  • Geen huis- of assistentiedieren

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift (102 centimeter brede deur)
  • Notificatie voor deurbel en telefoon
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
  • Tegelvloer in de kamer
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Gratis mineraalwater
  • Meertalig personeel
  • Schoon beddengoed (op verzoek)
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon
  • Wisselen van handdoeken op verzoek

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een metrostation
  • Dicht bij een treinstation
  • In een zakendistrict
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • 18 units
  • Geluiddichte muren
  • Handdoeken (verschoond op verzoek)
  • Individuele aankleding
  • Schoon beddengoed op verzoek
  • Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
  • Toegang via buitengalerij
  • Waterkoeler

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen tot 5 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan INR 750 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijt met lokale gerechten: ongeveer INR 250 per persoon
  • Toeslag voor extra bed: INR 750 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Home2 Residency Mumbai Airport?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Home2 Residency Mumbai Airport?

Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Home2 Residency Mumbai Airport van één nacht voor twee volwassenen op 4 sep. 2026 min. € 48, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Home2 Residency Mumbai Airport inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Home2 Residency Mumbai Airport uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Home2 Residency Mumbai Airport?

Dit aparthotel ligt in het centrum van Mumbai, op 5 km afstand van MIDC Industrial Estate, SevenHills Hospital en Nanavati Super Speciality Hospital. Ook NMIMS Mumbai en Gilbert Hill liggen op 5 km afstand. Chakala - J.B. Nagar Station ligt op 14 minuten wandelen en naar Metrostation Chakala is het 18 minuten wandelen.