Old farmhouse with swimming pool in the heart of Provence
Fotogalerie voor Old farmhouse with swimming pool in the heart of Provence





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Monteux, Vaucluse
In de buurt
Parc naturel régional du Luberon24 min. rijden - 36.5 km
Pausenpaleis25 min. rijden - 23.9 km
Pont du Gard59 min. rijden - 64.1 km- WAVE ISLAND2 min. rijden - 2.5 km
- Parc Spirou Provence3 min. rijden - 2.8 km
Lokaal vervoer
- Station Monteux - 4 min. rijden
- Avignon (AVN-Caumont) - 21 min. rijden
Restaurants
- Bar Le France8 min. rijden
- Le Pressoir8 min. rijden
- Bar Café17 min. rijden
- Buffalo Grill7 min. rijden
- Domaine des Amouriers7 min. rijden
Over deze accommodatie
Old farmhouse with swimming pool in the heart of Provence
Gelijkaardige accommodaties

At the foot of Ventoux, between Avignon and Carpentras, air-conditioned gite with swimming pool
At the foot of Ventoux, between Avignon and Carpentras, air-conditioned gite with swimming pool
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 48 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 25 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
10








