Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Hotel El Mirador Puerta del Sol bevindt zich in Madrid Centro, een wijk in Madrid, en ligt vlak bij een metrostation. Museo del Prado en Museo Nacional Centro de Arte Reina Sofía zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Palacio Real de Madrid en Puerta de Alcalá. Ga naar Stadion Santigo Bernabéu om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Zoo Aquarium de Madrid, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Madrid
Calle Montera 6, Madrid, Madrid, 28013
In de buurt
Puerta del Sol
1 min. wandelen - 0.0 km
Gran Via
3 min. wandelen - 0.3 km
Plaza de Callao
5 min. wandelen - 0.5 km
Plaza de Santa Ana
5 min. wandelen - 0.5 km
Plaza Mayor
6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
Metrostation Sol - 2 min. wandelen
Station Madrid Recoletos - 17 min. wandelen
Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas (MAD), Spanje - 32 min. rijden
Restaurants
Starbucks
1 min. wandelen
Café Europa
2 min. wandelen
Café&Tapas
1 min. wandelen
Café & Té
2 min. wandelen
bosforos kebab montera
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel El Mirador Puerta del Sol
Hotel vlak bij Puerta del Sol
Hotel El Mirador Puerta del Sol ligt op een steenworp van Gran Via en Plaza Mayor en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Vervoer vanaf de luchthaven, snelle uitcheckservice en snelle incheckservice
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een automaat en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de locatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel El Mirador Puerta del Sol bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en kussenmenu's, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Donsdekens, verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
Badkamers met hydromassagedouches en badkuipen of douches
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 31,25 per dag); kortingen beschikbaar
24-uurs shuttleservice vanaf de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Extra bed (toeslag)
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
1 gebouw
5 etages
Rookvrije accommodatie
Traditionele architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Donzen dekbed
Extra bed (toeslag)
Kussenkeuzemenu
Luxe beddengoed
Badkamer
Bad of douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Hydromassagedouchekop
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 40
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 30 per voertuig (voor maximum 4 personen)
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 31.25 per dag
Toeslag voor laat uitchecken: EUR 40 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Toeslag voor babybed: EUR 20.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
El Mirador Puerta del Sol
Hotel El Mirador Puerta del Sol
Hotel El Mirador Puerta Sol
El Mirador Puerta Sol
Hotel El Mirador Puerta Sol Madrid
El Mirador Puerta Sol Madrid
Mirador Puerta Del Sol Madrid
Hotel El Mirador Puerta del Sol Hotel
Hotel El Mirador Puerta del Sol Madrid
Hotel El Mirador Puerta del Sol Hotel Madrid
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel El Mirador Puerta del Sol?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel El Mirador Puerta del Sol?
Vandaag, 15 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel El Mirador Puerta del Sol van één nacht voor twee volwassenen op 16 mrt. 2026 min. € 80, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel El Mirador Puerta del Sol inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 12.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel El Mirador Puerta del Sol uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 40 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Hotel El Mirador Puerta del Sol een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek vervoer vanaf de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 30 per voertuig.
Waar staat Hotel El Mirador Puerta del Sol?
Dit hotel ligt in Madrid Centro, vlak bij El Oso y el Madrono en Puerta del Sol. Ook Gran Via en Plaza Mayor liggen op 10 minuten wandelen. Metrostation Sol en Metrostation Gran Via liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel El Mirador Puerta del Sol
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,2
Locatie
8,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 332 van 746 beoordelingen
10 - Uitstekend
332
Gastenscore: 8 - Goed. 293 van 746 beoordelingen
8 - Goed
293
Gastenscore: 6 - Redelijk. 78 van 746 beoordelingen
6 - Redelijk
78
Gastenscore: 4 - Matig. 26 van 746 beoordelingen
4 - Matig
26
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 17 van 746 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
17
Beoordelingen
8/10 – Goed
Johannes Pieter
Reisde met partner
24 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het hotel staat midden in het centrum van de stad en vandaar uit is alles lopend te doen. Het persooneel is heel bereidwillig om te helpen met vragen. Het ontbijt doet u vlakbij het hotel waar heel eetgelegenheden zijn.
Johannes Pieter
4 nachten verbleven in oktober 2024
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
16 okt 2018
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Comfort niet ok / locatie was top
Heel harde matras, lawaaierig, geen koffie en thee zoals werd vermeld op website. Locatie was top en kamer proper. Doucheproducten echter maar 1x aangevuld op 4 dagen.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
monique, den bosch
24 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Middenin centrum, geweldig
Bed was hard
Luidruchtig maar te doen
Zeer schoon!
monique
2 nachten verbleven in juni 2018
6/10 – Redelijk
linda, amsterdam
22 jun 2018
prima
Prima hotel voor een nacht. Goede prijs kwaliteit verhouding. Met airco en midden in het centrum!
linda
1 nacht verbleven in juni 2018
8/10 – Goed
Pieter, Overijse
25 sep 2014
Positief: Netheid
slaaphotel in centrum Madrid
Het hotel is sober, zo ook de kamers.Maar alles is netjes. De kamer die wij hadden keek uit op een" binnekoerspelonk", niks zicht dus, maar dit stoort helemaal niet daar wij dit hotel enkel als slaapplaats gebruitken.Waarom op je kamer zitten als er van alles te doen is in deze stad.Voor ons een prima stadshotel.Er is een ondergronse parking dichtbij, deze is wel vrij duur, ong 23€ voor de nacht.
Pieter
10/10 – Uitstekend
Manuel, WEST PALM BEACH
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Keep up the good work
Manuel
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
José de Jesús
Reisde met partner
16 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitación comoda
José de Jesús
2 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sandra
10 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly staff. I was able to store my luggage for several hours while I explored the city. The room was basic but clean. Location was perfect - right near Plaza del Sol and Plaza Mayor.
Sandra
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Mayra
3 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel está ubicado en un lugar excelente! Siempre impecable, el personal muy responsable y amable
Mayra
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Zendy, Mexico
11 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Habitacion impecable personal super amable y excelente ubicacion regresaria sin pensarlo
Zendy
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
JOSE EDUARDO
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
La ubicación es fantástica,al lado de Puerta del sol.El personal súper amable y la habitación muy funcional.
JOSE EDUARDO
3 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Alejandra
29 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
La habitacion es comoda, tiene lo necesario, lo importante para mi fue la buena ubicación, a unos pasos de la plaza del sol
Alejandra
1 nacht verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Juliana Maria
11 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A localização é MUITO boa, dá pra fazer muitas coisas a pé, mas, para as mais distantes, o metrô é do lado. Os funcionários são muito simpáticos e solícitos, especialmente pq não falo bem espanhol. Os ambientes sempre limpos e houve um problema no elevador na minha estadia que foi rapidamente solucionado. Recomendo e ficaria hospedada novamente.
Juliana Maria
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Jazmin
10 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great
Jazmin
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Takeshi
7 dec 2025
Takeshi
1 nacht verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Philippe
Zakenreiziger
30 nov 2025
Positief: Personeel en service
personnel très aidant et poli
Philippe
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Rubi
Reisde met een groep
26 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy cerca de todo para caminar.
Rubi
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
THEREZA C L
22 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Funcionarios muito simpáticos, ótima localização com comércio e restaurantes próximos.
THEREZA C L
2 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Hector
Reisde met familie
16 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location easy checkin
Hector
1 nacht verbleven in november 2025
8/10 – Goed
Julia
Reisde met een groep
31 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Zentrale Lage, Metro ein paar Schritte entfernt. Für ein 2* Stadthotel super.
Julia
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Gerardo
Reisde met familie
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ac works fine. Shops nearby are a plus.
Gerardo
1 nacht verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
PAZ
Reisde met een groep
26 okt 2025
Positief: Netheid
Negatief: Voorzieningen
Well, the hotel is at least 150 years old and they need to conserve the building the way it is for that reason there is no tv, or AC. Food was good. Rooms clean
AC, food was good is.
PAZ
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Adrian
24 okt 2025
Adrian
2 nachten verbleven in oktober 2025
6/10 – Redelijk
Nicola
20 okt 2025
Nicola
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
RUTH
Reisde met familie
19 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
El hotel es bellísimo . Súper limpio , y el personal fue súper amable con nosotros . Tienen un lugar súper seguro para dejar las maletas .
Volvería de nuevo .