The One Tun Pub and Rooms ligt in Centrum van Londen, een wijk in Londen. Bewonder de natuur bij Hyde Park en Thames River, terwijl Brits museum en Royal Albert Hall culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Emirates Stadion of Stamford Bridge Stadium. Bekijk onze reisgids voor Londen
Herberg met een chique stijl niet ver van St. Paul's Cathedral
Vlak bij The One Tun Pub and Rooms vind je Russell Square en Brits museum. Gasten genieten hier van een terras, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke restaurant The One Tun serveert ontbijt, lunch en diner. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een bagageopslagruimte, conciërgeservice en gratis kranten
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte en een kluis bij de receptie
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The One Tun Pub and Rooms hebben voordelen zoals (laptop)kluisjes en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en badjassen. Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Koelkasten, dagelijkse schoonmaak en adapters/opladers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (GBP 30 per dag)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Diner met gastheer/- vrouw dagelijks beschikbaar tegen een toeslag van GBP 25
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
The One Tun
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Reisgidsen
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
3 etages
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met premium kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Espressoapparaat
Gratis mineraalwater
Koelkast
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
(Laptop)kluis
Airconditioning
Bureau
Elektrische adapters
Gratis lokale gesprekken
Strijkijzer/strijkplank
Telefoon
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zaterdag geopend tussen 09.00 uur en 22.30 uur, en van zondag t/m zondag tussen 09.00 uur en 17.00 uur.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan GBP 25.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor extra bed: GBP 25.0 per nacht
Diner: GBP 25
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The One Tun Pub and Rooms?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The One Tun Pub and Rooms?
Vandaag, 15 sep. 2026, kost een verblijf bij The One Tun Pub and Rooms van één nacht voor twee volwassenen op 20 sep. 2026 min. € 200, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij The One Tun Pub and Rooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The One Tun Pub and Rooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The One Tun Pub and Rooms?
Dit pension ligt in Centrum van Londen, op 15 minuten wandelen van The Strand, St. Paul's Cathedral en Thames River. Ook Brits museum en Oxford Street liggen op 2 km afstand. Station Farringdon ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Farringdon Underground Station is het 2 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.