Aparthotel

Pony cosy&fam

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

  • Inclusief ontbijt
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Wasvoorzieningen
  • Spa
  • Sportschool

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Elite appartement

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Elite appartement, 1 slaapkamer, roken, uitzicht op de stad

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

dit aparthotel ligt in Londen in het stadscentrum. Marble Arch en Olympia Conference and Exhibition Centre zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Hyde Park en Kensington Gardens. Reis je met kinderen? Mis dan Natural History Museum en London Eye niet. Bekijk onze reisgids voor Londen
Meer aparthotels in Londen
Kaart
55 Holland Rd, FlatA, London, England, W14 8HL

In de buurt

  • Een rode dubbeldekkerbus rijdt over een stadstraat, met op de achtergrond een historisch gebouw met gebogen ramen en voetgangers.
    Kensington High Street
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een grote, overdekte constructie met een ingewikkeld metalen geraamte en een glazen dak.
    Olympia Conference and Exhibition Centre
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een vredig vijver met rode esdoornbladeren, omringd door rotsen en begroeiing.
    Holland Park
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een historisch gebouw met twee opvallende torens en gedetailleerde architectuur.
    Cromwell Road
    12 min. wandelen - 1.1 km
  • Een modern Westfield winkelcentrum met glazen gevels en een Costa Coffee winkel.
    Westfield London Shopping Centre
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Kensington (Olympia) - 5 min. wandelen
  • Shepherd's Bush Underground Station - 13 min. wandelen
  • Heathrow Airport (LHR) - 33 min. rijden

Restaurants

  • Executive Lounge Hilton
    4 min. wandelen
  • Eat Street
    7 min. wandelen
  • Hare & Tortoise Kensington
    4 min. wandelen
  • Warwick Arms
    6 min. wandelen
  • Chef Javad Persian Cuisine And Bar
    6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Pony cosy&fam

  • Aparthotel met een gezinsvriendelijk beleid niet ver van Kensington High Street
  • Pony cosy&fam ligt in de buurt van Olympia Conference and Exhibition Centre en Westfield London Shopping Centre en biedt een gratis à la carte ontbijt, een tuin en een speeltuin. Trakteer jezelf op een massage of andere wellness. Geniet van een fitnesscentrum en van activiteiten zoals jagen. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een droogkuis/wasserijservice en een entertainmentruimte buiten.
  • Andere voordelen van dit aparthotel zijn:
    • Fietsverhuur, toegang tot een healthclub in de buurt en kinderactiviteiten met toezicht (toeslag)
    • Houtskoolgrills, gemeenschappelijke werkruimte en vergaderruimtes
    • Tuinmeubelen, conciërgeservice en een bagageopslagruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Pony cosy&fam hebben voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Luiertafels, babyfoons en kinderstoelen
    • Keukens met grote koelkasten/vriezers, microgolfovens en ovens
    • Milieuvriendelijke schoonmaakproducten, elektrische ovens en blenders

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Diepe bindweefselmassages
  • Speelgoed voor het zwembad
  • Sportmassages
  • Thaise massages
  • Zweedse massages

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Afdekplaatjes voor stopcontacten
  • Babybad
  • Babyfoon
  • Babyspeelgoed
  • Bedhek
  • Haardhek
  • Kastsloten
  • Kinderactiviteiten onder toezicht (toeslag)
  • Kinderboeken
  • Kindereetgerei
  • Kinderopvang (toeslag)
  • Kinderspeelgoed
  • Kinderspelletjes
  • Kinderstoel
  • Knutselspullen
  • Muziekinstrument
  • Speelgoed voor het zwembad
  • Speelplaats
  • Strandspeelgoed
  • Trampoline
  • Traphek
  • Verschoontafel

Keuken

  • Blender
  • Broodrooster
  • Diepvriezer
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiemolen
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Mixer
  • Oven
  • Oven met roosterfunctie
  • Rijstkoker
  • Schoonmaakartikelen

Eetopties

  • Gratis à-la-carte-ontbijt beschikbaar dagelijks van 06.00 uur tot 10.30 uur
  • Champagneservice
  • Met zijn tweeën/besloten dineren

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Buiten

  • Gratis brandhout
  • Houtskoolbarbecue
  • Outdoor entertainmentgebied
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Volledig omheind

Wasvoorzieningen

  • Droogkuis/wasserijservice
  • Wasserette

Werkplekken

  • 2 vergaderruimtes
  • 6 vierkante meter aan conferentieruimte
  • Flexwerkplekken

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Aanzoek-/romantische pakketten
  • Bagageopslag
  • Conciërgeservices
  • Kluisjes
  • Receptie met beperkte tijden

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In het stadscentrum

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur
  • Jagen
  • Kinderactiviteiten onder toezicht
  • Sportschool
  • Fitnesscentrum (partneraccommodatie) in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Raambeveiliging

Algemeen

  • Fietsenverhuur
  • Schoonmaakmiddelen zijn milieuvriendelijk
  • Tuin

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Toeslag voor late check-in: 10 procent van het kamertarief wanneer je incheckt tussen 22.30 uur en 02.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 14.00 uur tot 22.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [52A Chamberlayne Avenue].
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Als je na de openingstijden bij deze accommodatie arriveert, dien je op een andere locatie in te checken: [52A Chamberlayne Avenue].
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Schoonmaakkosten variëren op basis van verblijfsduur

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in: 10 procent van het kamertarief wanneer je incheckt tussen 22.30 uur en 02.00 uur
  • Toeslag voor hoge kinderstoel: GBP 20 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Pony cosy&fam?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Pony cosy&fam inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Laat inchecken kan tussen 22.30 uur en 02.00 uur en tegen betaling van een toeslag van 10%.

Tot hoe laat kan ik bij Pony cosy&fam uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.

Waar staat Pony cosy&fam?

Dit gezinsvriendelijke aparthotel ligt in het centrum van Londen, op 15 minuten wandelen van Kensington High Street, Olympia Conference and Exhibition Centre en Westfield London Shopping Centre. Ook Kensington Gardens en Thames River liggen op 3 km afstand. Shepherd's Bush Underground Station ligt op 13 minuten wandelen en naar Station Earl's Court is het 16 minuten wandelen.