Kensington Gardens Hotel bevindt zich in Centrum van Londen, een wijk in Londen, en ligt vlak bij een metrostation. Piccadilly Circus en Buckingham Palace zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Hyde Park. Ga naar O2 Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor London Eye, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Londen
Kensington Gardens Hotel bevindt zich dicht bij Buckingham Palace en Piccadilly Circus en biedt een droogkuis/wasserijservice. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een feestzaal, rookvrije accommodatie en hulp bij uitstappen/tickets
Conciërgeservice, een kluis bij de receptie en een bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Kensington Gardens Hotel bieden veel comfort dankzij gratis wifi en bureaustoelen. Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over de netheid van de kamers in deze accommodatie.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Verwarming en draagbare ventilators
Gratis toiletartikelen en haardrogers
Flatscreentelevisies met satellietzenders
(kleer)kasten, waterkokers en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
6 etages
Feestruimte
Gebouwd in 1854
Roken is niet toegelaten
Victoriaanse architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Meer
Bureau
Bureaustoel
Draagbare ventilator
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Phoenix Hotel, 1-8 Kensington Garden Square].
De eigenaar zal je bij aankomst verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Geluidsdichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie serveert geen alcoholische dranken.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Kensington Gardens Hotel?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Kensington Gardens Hotel?
Vandaag, 18 aug. 2026, kost een verblijf bij Kensington Gardens Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 13 sep. 2026 min. € 131, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Kensington Gardens Hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Kensington Gardens Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Kensington Gardens Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Kensington Gardens Hotel?
Dit hotel ligt in Centrum van Londen, op 1,4 km van Hyde Park en op 5 km afstand van Buckingham Palace en Piccadilly Circus. Ook Trafalgar Square en Big Ben liggen op 10 km afstand. Bayswater Underground Station ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Queensway Underground Station is het 6 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.