Angel x Kings Cross Rooms ligt in Centrum van Londen, een wijk in Londen. Brits museum en St. Paul's Cathedral zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Oxford Street en Covent Garden Market. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan wat er te beleven valt bij Emirates Stadion of ga naar ExCeL Exhibition Centre voor een avondje uit. Bekijk onze reisgids voor Londen
Angel x Kings Cross Rooms ligt in de buurt van Russell Square en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Angel x Kings Cross Rooms hebben leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en aparte zitruimtes, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en haardrogers
(kleer)kasten, aparte zitruimtes en microgolfovens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Microgolfoven op de kamer
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Kamervoorzieningen
Badkamer
Douche
Gemeenschappelijke badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Meer
Aparte zitruimte
Bureau
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het elektrische deurslot te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Privé-ingang, elektrisch deurslot
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je GBP 21 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 200 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: GBP 21 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Angel x Kings Cross Rooms?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van GBP 21 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost een verblijf bij Angel x Kings Cross Rooms?
Vandaag, 27 aug. 2026, kost een verblijf bij Angel x Kings Cross Rooms van één nacht voor twee volwassenen op 31 aug. 2026 min. € 68, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Angel x Kings Cross Rooms inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Angel x Kings Cross Rooms uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Angel x Kings Cross Rooms?
Dit pension ligt in Centrum van Londen, op 2 km afstand van City, University of London en Russell Square. Ook Brits museum en St. Paul's Cathedral liggen op 3 km afstand. Angel Underground Station ligt op 5 minuten wandelen en naar Metrostation King's Cross St. Pancras is het 11 minuten wandelen.