Pemberton House By Smart Corporate Stays ligt in Liverpool in het stadscentrum. Royal Albert Dock en Veerbootterminal Liverpool Pier Head zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Zij die liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt willen bezoeken, kunnen terecht bij The Beatles Story Museum en Knowsley Safari Park. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Anfield Stadium of M&S Bank Arena. Bekijk onze reisgids voor Liverpool
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Wasserij
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Wasserij
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Gemeenschappelijke woonkamer
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Entertainment
Tv
Meer
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank
Wasmachine
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Sleutelkastje, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schoonmaakkosten: GBP 100 per accommodatie, per verblijf
Vóór het inchecken dien je een waarborg van GBP 200 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Pemberton House By Smart Corporate Stays Liverpool
Pemberton House By Smart Corporate Stays Guesthouse
Pemberton House By Smart Corporate Stays Guesthouse Liverpool
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pemberton House By Smart Corporate Stays?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Pemberton House By Smart Corporate Stays inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pemberton House By Smart Corporate Stays uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pemberton House By Smart Corporate Stays?
Dit pension ligt in Old Swan, op 1,4 km van Newsham Park en op 4,4 km van Anfield Stadium. Ook Mersey Go Karting Northwest en Casbah Coffee Club liggen op 3 km afstand. Station Wavertree Technology Park ligt op 18 minuten wandelen en naar Station Broad Green is het 24 minuten wandelen.