dit appartement ligt in Liverpool. Royal Albert Dock en Veerbootterminal Liverpool Pier Head zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Liverpool ONE en Cheshire Oaks Designer Outlet. Ga naar M&S Bank Arena om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor The Beatles Story Museum, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Liverpool
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Uitcheckinstructies
De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
Persoonlijke voorwerpen verwijderen
De deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
31880
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Luxury Liverpool Family Home with parking| Sleep 7?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Luxury Liverpool Family Home with parking| Sleep 7 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Luxury Liverpool Family Home with parking| Sleep 7 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Luxury Liverpool Family Home with parking| Sleep 7?
Dit appartement in Liverpool ligt op 15 minuten wandelen van Penny Lane en Seftonpark. Ook Sefton Park Palm House en Lark Lane liggen op 2 km afstand. Station Mossley Hill ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Aigburth is het 24 minuten wandelen.