Floral Hotel Fantu ligt in Oude Binnenstad van Dayan, een wijk in Lijiang. Geniet van de prachtige natuur bij Black Dragon Pool Scenic Area en Black Dragon Pool-park. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Dongba Wanshen Tuin en Lijiang Spruce Plain. Bekijk onze reisgids voor Lijiang
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Floral Hotel Fantu inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Floral Hotel Fantu uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Floral Hotel Fantu?
Dit hotel ligt in Oude Binnenstad van Dayan, op 10 minuten wandelen van Dayan - Leeuwenheuvel en Paleis van de Familie Mu. Ook Wangu-paviljoen en Hong Kong Compatriots Donate Monument liggen op een kwartiertje wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.