
Vakantie en citytrip naar Lérez
- Plan, boek en reis vol vertrouwen
- Samen is beterBespaar tot € 484 als je een vlucht en hotel samen boekt*
- Vind de ideale optieMet meer dan 300.000 hotels overal ter wereld, stel je eenvoudig het perfecte pakket samen
- Zonder zorgenPlan, boek en beheer je reis op één plek
Tophotels in Lérez

Occidental Vigo
Via Norte 10 Vigo Pontevedra
Volledig restitueerbaarReserveer nu, betaal tijdens je verblijf
De prijs is € 99 per nacht van 18 dec tot 19 dec
€ 99
18 dec - 19 dec
inclusief belastingen en toeslagen
9/10 Wonderful! (514 beoordelingen)
Ok hotel. Room fine but not very inspiring. Reception staff were efficient but not overly warm or welcoming.
Beoordeeld op 4 nov 2025

NH Collection Vigo
Rua de Garcia Barbon, 17-19 Vigo Pontevedra
De prijs is € 98 per nacht van 18 dec tot 19 dec
€ 98
18 dec - 19 dec
inclusief belastingen en toeslagen
9,2/10 Wonderful! (640 beoordelingen)
4 sterren is wat overdreven, maar okay oplossing vlak bij het vliegveld...
Beoordeeld op 25 mei 2019

B&B Hotel Vigo
Rua De Alfonso XIII, 11 Vigo
8,8/10 Excellent! (121 beoordelingen)
Quarto amplo, troca de toalhas diariamente, lençol impecável.
Beoordeeld op 22 nov 2025
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen altijd wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Populaire plekken om te bezoeken
Almofrei Brug
Almofrei Brug is slechts één van de vele bezienswaardigheden en attracties in Cotobade, dus waarom zou je niet ook wat andere plekken ontdekken tijdens je vakantie? Maak tijdens je bezoek aan de omgeving zeker tijd voor een uitstapje naar de monumenten.
*Besparingen zijn gebaseerd op pakketboekingen in vergelijking met de prijs van dezelfde maar afzonderlijk geboekte componenten. Besparingen zijn niet voor alle pakketten beschikbaar.
