Gehele woning·Particuliere eigenaar
Beautiful Home Sleeps 6 30 Minutes to Kansas CITY.
Vakantiehuis in Lawson
Fotogalerie voor Beautiful Home Sleeps 6 30 Minutes to Kansas CITY.





Gehele woning
3 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Spacious and Airy Loft/2 king beds/5 bed total/ Overlooking Broadway Ave
Spacious and Airy Loft/2 king beds/5 bed total/ Overlooking Broadway Ave
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 34 beoordelingen
De prijs is € 193
inclusief belastingen en toeslagen
20 jan - 21 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 60 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Lawson. Bezoek Watkins Mill State Park en Hall of Waters and Cultural Museum, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Wallace State Park en Mack Porter Park.
Lawson, MO
In de buurt
- Watkins Mill State Park - 6 min. rijden - 6.7 km
- Excelsior Springs Hospital - 10 min. rijden - 13.8 km
- Jesse James Farm & Museum - 13 min. rijden - 18.7 km
- Hall of Waters and Cultural Museum - 13 min. rijden - 17.3 km
- Excelsior Golf Course - 15 min. rijden - 18.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- SONIC Drive In - 3 min. rijden
- Catrick's Cafe - 1 min. wandelen
- Papa J's Bar and Grill - 2 min. wandelen
- Mulligans Eatery and Pub - 4 min. rijden
- Four Horses and a Dog Winery - 15 min. rijden



