Geheel appartement
Home2Book Lovely Apartment La Naval 3 La Isleta
Dit appartement met een keuken ligt op 8 minuten stappen van Playa de las Canteras
Fotogalerie voor Home2Book Lovely Apartment La Naval 3 La Isleta





Geheel appartement
3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 593 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday Apartment 'Las Palmas Duplex Am Las Canteras' with Sea View and Wi-Fi
Holiday Apartment 'Las Palmas Duplex Am Las Canteras' with Sea View and Wi-Fi
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Microgolfoven
De prijs is € 477
inclusief belastingen en toeslagen
2 feb - 3 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie VV-35-1-0020896, ESFCTU0000350100002759600000000000000VV-35-1-00208967
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
3865277
Over deze buurt

Las Palmas de Gran Canaria
In de buurt
Playa de las Canteras7 min. wandelen - 0.6 km
Parque de Santa Catalina14 min. wandelen - 1.2 km
Puerto de Las Palmas3 min. rijden - 1.5 km- Acuario Poema del Mar10 min. wandelen - 0.9 km
- Winkelcentrum El Muelle12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
- Las Palmas (LPA-Gran Canaria) - 31 min. rijden
Restaurants
- Las Meigas7 min. wandelen
- Bochinche Los Jamones8 min. wandelen
- La Madera Artesana6 min. wandelen
- Tapatica6 min. wandelen
- Pizzería Calabreza6 min. wandelen








