Gehele woning

2min from the Malecon and 5min from the Historic Center of La Paz! Family, business or group

Vakantiehuis met fitnessfaciliteiten, op 9 minuten stappen van Malecon La Paz

Fotogalerie voor 2min from the Malecon and 5min from the Historic Center of La Paz! Family, business or group

Terrein van de accommodatie
Interieur
Terras
Dineren
Een microgolfoven, een oven, een kookplaat

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Fitnessruimte
  • Droogkast
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

2min from the Malecon and 5min from the Historic Center of La Paz! Family, business or group

Vakantiehuis met fitnessfaciliteiten, op 9 minuten stappen van Malecon La Paz
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt naast een fitnesscentrum over een wasserij en barbecues. Dit vakantiehuis biedt 2 badkamers en een wasmachine, naast een microgolfoven en een smart-tv. Een kookplaat, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer is voorzien van smart-tv. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Recreatieve voorzieningen van dit vakantiehuis bestaan onder andere uit fitnessfaciliteiten.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Eten en drinken

  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Smart-tv

Buiten

  • Barbecue

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Dingen om te doen

  • Sportschool

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: NO SE CUENTA CON CUNAS.

Evenementen

Events allowed: family gatherings and birthday parties
No bebida alcoholica, música ni horario en exceso.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 14 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: No bebida alcoholica, música ni horario en exceso.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

Kaart
La Paz, B.C.S.

In de buurt

  • Malecon La Paz - 9 min. wandelen - 0.8 km
  • Museo Regional de Antropología e Historia de Baja California Sur - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kathedraal van Nuestra Señora del Pilar - 14 min. wandelen - 1.2 km
  • Plaza de la Constitución - 16 min. wandelen - 1.4 km
  • Kiosco del Malécon - 19 min. wandelen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • La Paz, Baja California Sur (LAP-Internationale luchthaven Manuel Marquez de Leon) - 23 min. rijden

Restaurants

  • ‪Taco Fish - ‬10 min. wandelen
  • ‪Oliva Al Mare - ‬10 min. wandelen
  • ‪Sushito - ‬11 min. wandelen
  • ‪Los Laureles - ‬12 min. wandelen
  • ‪Mariscos El Dorado De Los Laureles - ‬9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij 2min from the Malecon and 5min from the Historic Center of La Paz! Family, business or group?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2min from the Malecon and 5min from the Historic Center of La Paz! Family, business or group inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2min from the Malecon and 5min from the Historic Center of La Paz! Family, business or group uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.

Waar staat 2min from the Malecon and 5min from the Historic Center of La Paz! Family, business or group?

Dit vakantiehuis ligt in Esterito, op 15 minuten wandelen van Malecon La Paz, Museo Regional de Antropología e Historia de Baja California Sur en Arena La Paz. Ook Guaycura Stadion en Kathedraal van Nuestra Señora del Pilar liggen op 2 km afstand.

Beoordelingen over 2min from the Malecon and 5min from the Historic Center of La Paz! Family, business or group