Stay Sakura Kyoto To-ji Machiya
Hotel in Kyoto, in de buurt van Kawaramachi-straat
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

35-10 Shimamachi, Nishikujo, Minami-ku, Kyoto, Kyoto Prefecture
In de buurt
To-ji-tempel1 min. wandelen - 0.2 km
Umekoji Park6 min. wandelen - 0.6 km
Kawaramachi-straat15 min. wandelen - 1.3 km
Kyototoren16 min. wandelen - 1.4 km- Hoofdkantoor van Nintendo18 min. wandelen - 1.6 km
Lokaal vervoer
- Station Toji - 4 min. wandelen
- Station Kujo - 12 min. wandelen
- Osaka (ITM-Itami) - 51 min. rijden
Restaurants
- 丸亀製麺5 min. wandelen
- コメダ珈琲店6 min. wandelen
- モスバーガー4 min. wandelen
- ケンタッキーフライドチキン 東寺店4 min. wandelen
- ソニヤ6 min. wandelen
Over deze accommodatie
Stay Sakura Kyoto To-ji Machiya
Gelijkaardige accommodaties

Fujiya Ryokan
Fujiya Ryokan
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Zakelijke services
- Schoonmaakservice
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.



