Lux Aparthotel ligt in Krakau in het stadscentrum. Kasteel Wawel en Fabryka Oskara Schindlera zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook Wieliczka-zoutmijn, een opmerkelijke bezienswaardigheid. Aquarium en Natuurhistorisch Musem en Cultureel Centrum Dworek Białoprądnicki zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Krakau
Internationale luchthaven Johannes Paulus II Kraków-Balice (KRK), Balice, Polen - 29 min. rijden
Restaurants
Phuong Dong
3 min. wandelen
Knitted Coffee
5 min. wandelen
Senna Bar Kawowy
5 min. wandelen
Do Syta
7 min. wandelen
Hrabina Bistro
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Lux Aparthotel
Dit rookvrije aparthotel heeft niet alleen een restaurant, maar ook een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Een wasserij, een computerstation en hulp bij uitstappen/tickets zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk aparthotel is voorzien van een flatscreentelevisie met satellietzenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine/droogkast en een koffie/theemaker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een gratis minibar.Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Lux Aparthotel heeft 18 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en gratis minibars. Alle kamers in dit aparthotel met 3,5 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit aparthotel in Krakau is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft satellietzenders. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een koffiezetapparaat/waterkoker. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Kitchenette
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukenpapier
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Schoonmaakartikelen
Eetopties
Dagelijks à-la-carte-ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.00 uur: PLN 22 voor volwassenen en PLN 22 voor kinderen
Een koffiebar/café
Een restaurant
Gratis gevulde minibar
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Wasvoorzieningen
Droogkuis/wasserijservice
Wasmachine/droogkast
Wasserette
Werkplekken
Computerstation
Comfort
Airconditioning
Draagbare ventilator
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen honden zijn welkom
Huisdieren verblijven gratis
Voer- en drinkbakken
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Gratis mineraalwater
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
1 gebouw
18 units
4 etages
Gebouwd in 2012
Schoonmaakservice (op verzoek)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 10.00 uur tot 20.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, ophalen van sleutel
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 6 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: PLN 200 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor à la carte ontbijt: ongeveer PLN 22 voor volwassenen en PLN 22 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: PLN 90 per voertuig
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden en parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Lux Aparthotel Krakow
Lux Aparthotel
Lux Krakow
Lux Aparthotel Krakow
Lux Aparthotel Aparthotel
Lux Aparthotel Aparthotel Krakow
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Lux Aparthotel?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Lux Aparthotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Lux Aparthotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Biedt Lux Aparthotel een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van PLN 90 per voertuig.
Waar staat Lux Aparthotel?
Dit aparthotel ligt in Krowodrza, op 2 km afstand van Park Krakowski en Rynek Główny. Ook AGH University of Science and Technology en Nationaal museum liggen op 2 km afstand. Station Kraków Łobzów ligt op 20 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Lux Aparthotel
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,6
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 246 van 489 beoordelingen
10 - Uitstekend
246
Gastenscore: 8 - Goed. 198 van 489 beoordelingen
8 - Goed
198
Gastenscore: 6 - Redelijk. 32 van 489 beoordelingen
6 - Redelijk
32
Gastenscore: 4 - Matig. 12 van 489 beoordelingen
4 - Matig
12
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 489 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 okt 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
19 sep 2019
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Bart, Antwerpen
Reisde met familie
6 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bijzonder goed gelegen, op een 20 tal minuutjes lopen van het oude centrum. S'nachts rustig vele supermarktjes en bakkers in de buurt.
Bart
4 nachten verbleven in mei 2019
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
29 mei 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in mei 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
12 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk hotel, vriendelijke bediening en erg behulpzaam.
Minpuntje: wij waren met 3 personen en het zetelbed was erg klein.
Het ontbijt kon je vooraf kiezen en werd naar je kamer gebracht. Ik hou meer van een buffet.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in april 2019
4/10 – Matig
Ina, Delft
25 apr 2018
Negatief: Comfort kamer
Klein appartement in Krakau
Appartement was veel kleiner dan op de foto. Er was maar 1 gemakkelijke stoel. Als je moe thuis komt is het erg vervelend als er maar 1 persoon prettig kan zitten. Aangezien je kan koken in het appartement had ik verwacht dat er een tafel en 2 stoelen zouden zijn.
Klein bijzet tafeltje moesten we aan eten (erg laag) Erg ongemakkelijk! In de keuken ontbrak het eea.
Schaar, spatel en afzuiging! Erg vervelend als je in dezelfde ruimte moet eten, en er is niet echt een goede afzuiging. Kamer lag aan de voorkant waar erg veel straatlawaai tot diep in de nacht was.
Ina
5 nachten verbleven in april 2018
10/10 – Uitstekend
Ruud
10 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een positieve verrassing!
Een geweldig leuke en spontane ontvangst. Prima apart-hotel. Keurig netjes, met schone, goed en compleet uitgeruste appartementskamers. Goed te bereiken met openbaar vervoer.
Ruud
4 nachten verbleven in november 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
9 dec 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Was wat we ervan verwacht hadden.
Mooi stad maar geur van rokende kachels was zeer nadrukkelijk aanwezig.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in november 2017
10/10 – Uitstekend
Joyce, maarssen
27 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi apartement aan de rand van de binnenstad
Een mooi apartement dat een goede uitvalsbasis is om de stad Krakau te bezoeken. Binnenstad is op 10 minuten loop afstand en 3 minuten met de tram. De kamers zijn goed onderhouden, schoon en ruim opgezet. De kleine keuken geeft de mogelijkheid om hier een eenvoudig gerecht te bereiden. Dit hebben wij zelf niet gedaan, omdat de restaurants in Krakau heel betaalbaar en goed zijn. Zelf voor het ontbijt kun je bij alle bakkers terecht.
Joyce
3 nachten verbleven in november 2017
8/10 – Goed
kamel, venlo
15 nov 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel vlakbij de stad
Een prima hotel op een zeer gunstige liggen
Op loop afstand van 10 min sta je in het stadscentrum van krakow
Zeker aanrader
kamel
6 nachten verbleven in november 2017
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
7 okt 2017
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Eenvoudig hotel/appartement net buiten centrum
Eenvoudig appartementencomplex net buiten het centrum met basisvoorzieningen op de kamer en redelijke bedden. Leuk restaurant onder het hotel dat tot 22:00 open is. Receptie is behulpzaam.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
M, Nederland
26 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een fijn hotel, jammer is de locatie.
Een fijn hotel. Jammer is de locatie. Is een stukje lopen naar het oude gedeelte. Naar Kazamierz nog verder.
Wel goed te doen met bus of tram.
M
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
20 mrt 2017
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Prima hotel
Op loopafstand van centrum, OV. Ruime voorzieningen in directe omgeving.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
7 nov 2016
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
Goede bediening van het receptie personeel
Goed en schoon om te slapen dicht bij het centrum lift aanwezig nette bediening excursies door hotel geregeld vanuit Nederland gebeld Engels sprekende bediening
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Diana
23 okt 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel voor een stedentrip
Het is een goed hotel voor de prijs. Je moet alleen wel zelf voor de handdoeken gaan vragen, dat was jammer verder was het goed geregeld.
Diana
8/10 – Goed
Rosanne
3 okt 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Schoon hotel voor een fijne prijs
Schone kamers. Zachte bedden maar niet hinderlijk. Op ongeveer een kilometer loopafstand van het centrum. Gratis WiFi. Enige nadeel was dat de kamers tussendoor niet schoongemaakt worden, dit kan wel op verzoek tegen betaling. Ook handdoeken worden tussendoor niet vervangen, nieuwe zijn wel gratis bij de receptie op te halen.
Rosanne
8/10 – Goed
vincent
21 jul 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima hotel. Ligging is oke. Centrum op loopafstand. Kamers keurig schoon en niet te krap. Genoten van Krakau!
vincent
8/10 – Goed
Harry, Tilburg
19 apr 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima appartement, op 15min lopen van het centrum
Prima hotel op loopafstand van het centrum (15minuten) in de straat zelf zijn diverse bakkers/supermarkten aanwezig, genoeg parkeergelegenheid in de straat zelf (in het weekend gratis). Het Gestapo museum op 5 min lopen. Prima locatie voor een stedentrip naar Krakau!
Harry
8/10 – Goed
Kjetil
Reisde met familie
29 jul 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Kjetil
4 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Dimitrios
Reisde met een groep, Zakenreiziger, Reisde met familie
11 jul 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
Dimitrios
1 nacht verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
27 jun 2020
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
14 mrt 2020
Positief: Netheid
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in maart 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
2 mrt 2020
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
1 mrt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The little touches were lovely eg, biscuits, coff, tea etc