Umah Daun Villa by Nakula
Hotel in Kerobokan, in de buurt van Seminyak Beach
Fotogalerie voor Umah Daun Villa by Nakula





Populaire voorzieningen
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Alle foto's voor Five-Bedroom Private Pool Villa laden

Five-Bedroom Private Pool Villa
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Kerobokan Kelod, Kec. Kuta Utara, Bali, Province of Bali, 80361
In de buurt
Seminyak Beach11 min. rijden - 2.6 km- TAKSU Bali-galerij10 min. rijden - 2.3 km
- Pasar Taman Sari Market12 min. rijden - 2.1 km
- Canggu Plein14 min. rijden - 2.0 km
- Batu Belig Beach17 min. rijden - 3.3 km
Lokaal vervoer
- Denpasar (DPS-Ngurah Rai Intl.) - 40 min. rijden
Restaurants
- Daily Hub Cafe & Co-Work11 min. wandelen
- Dom By Doppio11 min. wandelen
- Remix&Co18 min. wandelen
- Warung Dua Umalas13 min. wandelen
- Circle K10 min. wandelen
Over deze accommodatie
Umah Daun Villa by Nakula
Gelijkaardige accommodaties

Aditya Guesthouse Canggu
Aditya Guesthouse Canggu
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.








