Pension Xaymaca

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 104
23 aug - 24 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 3 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Pension Xaymaca ligt in Hara. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Suwameer en Yatsugatake-Chushinkogen Quasi-Nationaal Park. Daarnaast kun je ook Natuur- en Cultuurpark Yatsugatake en Kunstmuseum Koyodo bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Boerderijkraam Yatsugatake en Alpacaboerderij van Yatsugatake zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hara
Meer pensions in Hara
Kaart
17217-1641 Haramura, Hara, Nagano Prefecture, 391-0114

In de buurt

  • Een bergketen bedekt met sneeuw, met een heldere lucht.
    Skiresort Fujimi Panorama
    18 min. rijden - 10.2 km
  • Natuur- en Cultuurpark Yatsugatake
    6 min. rijden - 3.6 km
  • Alpacaboerderij van Yatsugatake
    8 min. rijden - 7.0 km
  • Boerderijkraam Yatsugatake
    10 min. rijden - 4.6 km
  • Cutureel Complex van Chino
    15 min. rijden - 11.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Suzurannosato - 9 min. rijden
  • Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto) - 56 min. rijden

Restaurants

  • ハルピンラーメン 富士見諏訪南IC前店
    8 min. rijden
  • たまごや工房
    8 min. rijden
  • たてしな自由農園 808Kitchen&Table
    5 min. wandelen
  • 山乃幸
    6 min. rijden
  • 竜神亭
    9 min. rijden

Over deze accommodatie

Pension Xaymaca

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Pension Xaymaca heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Pension Xaymaca inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Pension Xaymaca?

Vandaag, 24 jul. 2026, kost een verblijf bij Pension Xaymaca van één nacht voor twee volwassenen op 23 aug. 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij Pension Xaymaca uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Pension Xaymaca?

Dit pension in Hara ligt op 3 km van Natuur- en Cultuurpark Yatsugatake en op 3,8 km van Boerderijkraam Yatsugatake. Ook Alpacaboerderij van Yatsugatake en Kunstmuseum Koyodo liggen op 10 km afstand.