Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Port of Galveston Cruise Terminal
In de buurt van The George Manor vind je Haven van Galveston en Galveston Seawall. Gasten genieten hier van een terras, een tuin en een bar. Het plaatselijke restaurant The Bar serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Populaire voorzieningen
Huisdiervriendelijk
Gratis wifi
Restaurant
Ontbijt beschikbaar
Parking beschikbaar
Bar
De huidige prijs is € 177
€ 177
inclusief belastingen en toeslagen
14 jul - 15 jul
VIP Access
Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
The George Manor bevindt zich in East End, een wijk in in Galveston, en ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij het strand. Trek de natuur in bij East Beach en Stranden van Galveston Island. Bezoek Galveston Island Historic Pleasure Pier en Galveston Schlitterbahn Waterpark als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Moody-tuinen en Zeehavenmuseum Texas zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Galveston
Houston, Texas (EFD-Ellington Field) - 44 min. rijden
Restaurants
Katie's Seafood House
11 min. wandelen
Starbucks
13 min. wandelen
Brewchachos Tacos & Cantina Galveston
10 min. wandelen
Sunflower Bakery
4 min. wandelen
The Original Mexican Cafe
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
The George Manor
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Port of Galveston Cruise Terminal
In de buurt van The George Manor vind je Haven van Galveston en Galveston Seawall. Gasten genieten hier van een terras, een tuin en een bar. Het plaatselijke restaurant The Bar serveert ontbijt, brunch, lunch en diner. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen van deze bed & breakfast zijn:
Limousine- of autoservice, een uitgebreid ontbijt (toeslag) en een oplaadpunt voor elektrische auto's
Huwelijksservices, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en tuinmeubelen
Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, fietsenstalling en meertalig personeel
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel en de wandelmogelijkheden in de buurt
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij The George Manor bieden leuke bijkomstigheden zoals luxe beddengoed en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
9 badkamers met designer toiletartikelen en badkuipen of douches
Smart-tv's van 40 inch met digitale zenders
Privétuinen, (kleer)kasten en milieuvriendelijke schoonmaakproducten
Gelijkaardige accommodaties
The Tremont House, Galveston, a Tribute Portfolio Hotel
Strand Historic District
The Tremont House, Galveston, a Tribute Portfolio Hotel
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Limousine-/autoservice
Beveiligd lang parkeren ter plaatse (USD 175 per week)
Je hoeft niet op straat te parkeren
Eten en drinken
Uitgebreid ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 07.30 uur tot 10.00 uur in het weekend
Een bar/lounge
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Met zijn tweeën/besloten dineren
Restaurants ter plaatse
The Bar
The Manor Restaurant
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Microgolfoven op de kamer
Minikoelkast
Voorzieningen
Reisgidsen
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoon beddengoed (op verzoek)
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke paden
Visuele alarmen in de gangen
Meer
2 etages
3 gebouwen
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gebouwd in 1851
Koloniale architectuur
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
9 aparte privébadkamers
Bad of douche
Badjassen
Designer toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
Entertainment
Smart-tv van 40 inch met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Champagneservice
Gratis mineraalwater
Keukenpapier
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Minikoelkast
Restaurantgidsen
Schoonmaakartikelen
Meer
Bureau
Draagbare ventilator
Kluis
Milieuvriendelijk schoonmaakmiddelen
Plafondventilator
Strijkijzer/strijkplank
Vliegenramen
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 72 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 25 per huisdier, per dag, naast een eenmalige schoonmaaktoeslag van USD 25 en een borgsom van USD 100 per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan USD 25.0 per dag.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer USD 0–20 per persoon
Toeslag voor lang parkeren (beveiligd): USD 175 per week
Borgsom voor huisdieren: USD 100 per nacht
Toeslag voor huisdieren: USD 25 per huisdier per dag, plus USD 25 eenmalige schoonmaakkosten
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor extra bed: USD 25.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The George Manor?
Ja, bij The George Manor zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een borgsom van USD 100 per nacht en een toeslag van USD 25 per huisdier, per dag. Er wordt tevens een toeslag van USD 25 aangerekend. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij The George Manor?
Vandaag, 13 jul. 2026, kost een verblijf bij The George Manor van één nacht voor twee volwassenen op 14 jul. 2026 min. € 177, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Lang parkeren is beschikbaar voor USD 175 per week.
Hoe laat kan ik bij The George Manor inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij The George Manor uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat The George Manor?
Deze bed & breakfast ligt in East End, op 15 minuten wandelen van East End Historic District en Port of Galveston Cruise Terminal. Ook Haven van Galveston en Galveston Island Historic Pleasure Pier liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The George Manor
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,6
Voorzieningen
10
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 456 van 508 beoordelingen
10 - Uitstekend
456
Gastenscore: 8 - Goed. 33 van 508 beoordelingen
8 - Goed
33
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 508 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 508 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 508 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michaela
5 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wat een hartelijk welkom van Michael en zijn vrouw. Tot in de puntjes verzorgde kamer, heel netjes en schoon. Een prachtig huis om in te verblijven! Wij zaten in het bijgebouw en onze vrienden in het grote huis. Zo sfeervol! De enige tip die we hebben als verbeterpunt is de waterdruk voor douche en wasbak. Voor de rest is alles voortreffelijk. Genoten van het ontbijt, er wordt alles vers voor je bereid. Dikke aanrader!
Michaela
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philip
12 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic stay! Staff were very friendly, and let us check in early since the room was ready. We had ‘high tea’, and it was fantastic! Rooms were huge and nicely appointed. Didn’t have dinner or breakfast, but looked and smelled great.
Will definitely stay here again.
Philip
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Courtney
4 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was beautiful! The staff was very friendly. We couldn’t have asked for a better place to stay before our cruise. We will definitely be back!
Courtney
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Kellie
10 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely loved my stay here. The personal experience of the staff made it feel as if we were long lost friends. Lots of travel advice- that we happily took and adjusted our travel itineraries. It was wonderful to learn the history and how this amazing place came to be in Texas - not New England ! Wow - can’t wait to head back
Kellie
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Linda
10 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen
Staff
Breakfast
Linda
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Ginger
21 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a unique bed and breakfast. I’d stay here again it’s close to great food and entertainment and the beach is short drive away! The breakfast is delicious and so quaint
Ginger
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Steve
24 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great staff, great breakfast, cozy room!
Steve
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Monica
28 mei 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved our stay at the George Manor. Our room was very clean and spacious, the property is very well kept and Chef Michael and his wife Rosie are very kind and accommodating. He graciously gave us a tour of the property while sharing its history. The location was perfect and we thoroughly enjoyed our breakfast as well. We highly recommend it!
Monica
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Rick
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved staying in the George Manor. The staff was was friendly and helpful and the breakfast was wonderful.