Gehele woning

Bayside Cottage

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Bayside Cottage

Een gezellige woonkamer met een open haard, een bank, een televisie en uitzicht op het water.
Een ruime woonkamer met een zithoek, een eettafel en een boekenplank.
Een woonkamer met een bank, fauteuils, een houten salontafel en een boekenkast.
Een moderne keuken met witte kasten, een inbouwoven en een koffiezetapparaat.
Een klein, wit huis met een grijze dak, een schoorsteen en een raam met gordijnen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Bayside Cottage

  • Cottage naast een golfbaan
  • Bayside Cottage biedt onder andere een tuin en een speeltuin. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en bieden volop comfort dankzij open haarden en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 2 badkamers met douches en haardrogers
    • (kleer)kasten, keukens en koelkasten

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strand in de buurt

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: gratie wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Speelplaats

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Douche
  • Haardroger

Woonruimtes

  • Open haard

Buiten

  • Picknickplaats
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Naast een golfbaan

Dingen om te doen

  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze cottage ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Forres. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Sueno's steen en Nelson's Tower. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Universal Hall Arts Centre en Moray Leisure Centre een bezoekje brengen. Kies voor een wateractiviteit zoals vissen of voor een avontuurlijke activiteit zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Forres
Meer cottages in Forres
Kaart
Bayside Cottage 122 Findhorn, Forres, Scotland, IV36 3YJ

In de buurt

  • Een stenen monument met een plaquette ter nagedachtenis aan de Slag bij Culloden, omringd door bloemen en een bank.
    Slagveld van Culloden
    45 min. rijden - 54.2 km
  • Een modern gebouw met een opvallend, gebogen dak, omringd door een verzorgd gazon en een geplaveid voetpad.
    Macallan Distillery
    46 min. rijden - 46.5 km
  • Een historisch kasteel op een heuvel, met een rivier op de voorgrond.
    Inverness Castle
    55 min. rijden - 63.2 km
  • Universal Hall Arts Centre
    2 min. rijden - 2.0 km
  • Culbin Sands
    13 min. rijden - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Forres Station - 11 min. rijden
  • Inverness (INV) - 41 min. rijden

Restaurants

  • Cafe 1496
    8 min. rijden
  • Brodie Countryfare
    12 min. rijden
  • Mosset Tavern
    8 min. rijden
  • Kimberley Inn
    2 min. wandelen
  • The Potting Shed
    9 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Bayside Cottage?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Bayside Cottage inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Bayside Cottage uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Bayside Cottage?

Deze sportieve cottage in Forres ligt op 2 km afstand van Culbin Sands en Universal Hall Arts Centre. Ook Sueno's steen en Grant Park liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Bayside Cottage

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk