Een modern vakantiehuisje in de bergen voor gezinnen in de rustige gemeenschap Solitude Cabins! Bekijk wilde dieren terwijl je op je terras met uitzicht op Prospect Mountain aan het barbecueën bent, maak het gezellig bij de gashaard en ontdek de mooiste wandelroutes van het land. Vier minuten naar het centrum van Estes Park en 10 minuten naar Rocky Mountain National Park.
+ Gerenoveerde Riverstone-douches
+ 2 K-suites plus opklapbed
+ BBQ-grill & eetgelegenheid buiten
+ Twee koffiezetapparaten
+ Gedeelde hot tub
Hutgevoel & ruimte voor 6!
*** BELANGRIJKE INFORMATIE! ***
Deze accommodatie ligt in een complex van 45 berghutten met een hot tub bij de Solitude Lodge, op een paar minuten lopen, die door alle gasten van de buurt gedeeld wordt. De hot tub sluit strikt om 21.00 uur.
Inchecken kan vanaf 16.00 uur en uitchecken moet uiterlijk om 10.00 uur. Vroeg inchecken is mogelijk tegen een kleine vergoeding, maar kan pas 24 uur voor aankomst worden gereserveerd en alleen als het schoonmaakschema dit toelaat.
Als je het opklapbed gebruikt, wordt de woonruimte beneden wat krap voor grotere groepen.
De huisjes staan dicht bij elkaar in de gemeenschap – je huurt geen afgelegen huisje in het bos, maar een makkelijk bereikbaar en goed gelegen huisje tussen de buren.
*** BEDANKT VOOR HET LEZEN! ***
Welkom in je berghut in de Solitude Cabins-gemeenschap, waar het spotten van wilde dieren samengaat met modern comfort.
Deze prachtig ingerichte hut heeft een eigen terras met een adembenemend uitzicht op Prospect Mountain, waar herten en elanden regelmatig op bezoek komen. De onlangs gerenoveerde accommodatie heeft prachtige accenten van riviersteen in de douches, wat zorgt voor een authentieke bergsfeer in Colorado.
De hut ligt in een rustige buurt met 45 berghutten en biedt de perfecte balans tussen een gemeenschapsgevoel en natuurschoon. Het ligt op slechts enkele minuten van de Fall River-ingang van Rocky Mountain National Park en het centrum van Estes Park, waardoor je makkelijk kunt wandelen, uit eten gaan en alle avonturen beleven die de omgeving te bieden heeft.
De gemeenschappelijke hot tub bij Solitude Lodge zorgt voor een ontspannen afsluiting van je dagen in de bergen.
SLAAPKAMERS
Slaapkamer boven: Kingsize bed met eigen badkamer, grote kast, plafondventilator, gewelfde plafonds en een LG smart-tv met streamingdiensten
Slaapkamer beneden: Kingsize bed met toegang tot een semi-privé badkamer, Samsung smart-tv, inrichting in bergstijl en uitzicht op de tuin
Slaapgedeelte: Opklapbed in de woonkamer voor extra gasten (maakt de woonruimte wat krap als het bed is uitgeklapt)
BADKAMERS
Badkamer boven: Onlangs gerenoveerde en-suite met douche met riviersteen.
Badkamer beneden: Volledige badkamer met douche met riviersteen, verbonden met de slaapkamer beneden via een eigen deur en met de gang via een aparte deur
WOONKAMER & ENTERTAINMENT
De woonkamer heeft een indrukwekkende gashaard met stenen ombouw, een grote Samsung smart-tv, een leren zitgedeelte voor zes personen en een inrichting in berghutstijl.
Snelle wifi in het hele pand zorgt ervoor dat je altijd verbonden blijft.
Het opklapbed biedt flexibele slaapmogelijkheden wanneer dat nodig is. Wasmachine en droger in de woning voor je gemak.
KEUKEN & EETKAMER
Volledig uitgeruste keuken met grote GE-apparaten, granieten werkbladen en een uitgebreide collectie kookgerei. Met twee koffiezetapparaten (filterkoffie en Keurig), een blender, een slowcooker en zelfs een melkopschuimer.
De eettafel biedt plaats aan 6 personen, met extra eetgelegenheid buiten op het terras. Alles wat je nodig hebt om een gezinsmaaltijd te bereiden.
BELANGRIJKSTE VOORZIENINGEN
+ Privéterras met uitzicht op Prospect Mountain
+ Onlangs gerenoveerde Riverstone-douches
+ Gashaard met stenen ombouw
+ BBQ-grill en eethoek eethoek
+ Twee koffiezetapparaten (filterkoffie en Keurig)
+ In-wasmachine en droger in de woning
+ Gedeelde hot tub bij Solitude Lodge
+ Mogelijkheden om wilde dieren te spotten
+ Meerdere smart-tv’s met streaming
RIJAFSTANDEN
2 minuten: Estes Park Community Center (fitnessruimte, zwembad, basketbalvelden)
4 minuten: Winkels in het centrum van Estes Park & Riverwalk
5 minuten: The Stanley- Hotel
7 nuten: Lake Estes Lakeside Trail (te voet)
10 minuten: Fall River-ingang, Rocky Mountain National Park
15 minuten: Beaver Meadows-ingang, Rocky Mountain National Park
25 minuten: Hidden Valley-slee- en backcountry-skigebied
50 minuten: Boulder (Pearl Street, CU-campus, brouwerijen)
90 minuten: Denver International Airport (DIA)
Je hebt volledige toegang tot 2 parkeerplaatsen en het huis, dat bestaat uit
2 badkamers
2 slaapkamers met kingsize bedden
Wasruimte
Woon-/eetkamer/keuken
De accommodatie wordt beheerd door het team van lokale medewerkers van Solitude Rentals, een merk van Wolf Rentals. Neem gerust contact op als je iets nodig hebt!
De Solitude HOA is een rustige wijk met vakantiehuisjes vlak bij Lake Estes, op slechts een paar minuten van het centrum van Estes Park. Dit is een rustige, gezinsvriendelijke vakantiegemeenschap. Het bestaat uit 45 vrijstaande huisjes, een hoofdgebouw met 7 kamers in hotelstijl en een vergaderruimte/ontmoetingsruimte. Het terrein beslaat 9 acres en grenst in het oosten aan een wild bos, waardoor er regelmatig wilde dieren in de buurt te zien zijn. Rondom Lake Estes loopt een prachtig wandelpad en het meer ligt op ongeveer 5 tot 10 minuten lopen van het terrein. Solitude ligt op slechts een paar minuten rijden van het centrum van Estes Park.
Je hebt wel een auto nodig om echt van je tijd in Estes Park te genieten, hoewel de gratis zomerschuttle van de stad wel een halte heeft in de wijk Solitude. Die shuttlebus rijdt van juli tot september en brengt je naar het centrum, en van daaruit kun je andere shuttlebussen nemen door de Estes Valley.
NIET ROKEN, GEEN VUUR
Dit huis lag een paar mijl verwijderd van een van de grootste bosbranden in de geschiedenis van Colorado, een paar jaar geleden. Dit is nu een strikt rookvrije accommodatie. Roken is verboden, zowel binnen als buiten, en er mogen geen vuurkorven buiten worden gebruikt (dit is nu verboden in vakantiehuizen in Estes Park). Houtskoolbarbecues zijn verboden. Gasbarbecues zijn wel toegestaan.
WEGOMSTANDIGHEDEN
Estes heeft een geweldig sneeuwruimteam en onze parkeerplaats wordt tijdens stormen ook sneeuwvrij gemaakt, maar bij een enorme sneeuwstorm kan het zijn dat ze niet precies op het moment worden geruimd dat jij dat nodig hebt. We kunnen je niet helpen als je vast komt te zitten en we raden mensen altijd aan om een auto met vierwielaandrijving (AWD of 4WD) te huren als je ons tussen oktober en mei bezoekt. We zitten op 8.000 feet en hier kan het behoorlijk sneeuwen!
AANTAL GASTEN
Max. 6 personen.
BEREN
Laat GEEN eten in je auto achter! Er komen hier vaak beren en die kunnen inbreken!
Airco
Net als in bijna alle huizen in Estes Park is er geen airco. Het avondbriesje dat vanaf de bergen waait, koelt het huis snel af.
* Na het boeken kan je gevraagd worden om een standaard huurovereenkomst door te nemen en te accepteren, waarin de huisregels, veiligheidsinformatie, aansprakelijkheid en schadevergoeding staan vermeld. Deze overeenkomst heeft geen invloed op de prijzen, annuleringsvoorwaarden of restitutiebeleid zoals weergegeven op Vrbo en is bedoeld om in overeenstemming te zijn met de voorwaarden van Vrbo en de details van de advertentie.
DOOR TE BOEKEN GA JE AKKOORD MET:
- Je begrijpt dat er andere vakantiehuisjes op het terrein staan en dat je rekening houdt met buren en andere gasten
- Geen feestjes, huisdieren of roken, waar dan ook
- Rustige uren van 20.00 uur tot 07.00 uur volgens de gemeentelijke voorschriften
- Inchecken vanaf 16.00 uur; uitchecken om 10.00 uur of eerder
- Vul de vaatwasser en zet hem aan.