Hotel Prinz Eugen bevindt zich in Leuben, een wijk in Dresden, en ligt vlak bij een metrostation. Bezoek culturele hoogtepunten Kunstgewerbemuseum en Schwebebahn Dresden. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Kaufpark Dresden en QF Quartier an der Frauenkirche. Reis je met kinderen? Overweeg dan Dresden Panometer of ga naar Rudolf-Harbig-Stadion om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Beleef waterpret met activiteiten zoals waterskiën en zeilen. Bekijk onze reisgids voor Dresden
Gustav-Hartmann-Str. 4, Dresden, SN, 01279
In de buurt
Elbedal bij Dresden
1 min. wandelen - 0.0 km
Elbe
5 min. wandelen - 0.4 km
beach near Laubegast
15 min. wandelen - 1.3 km
strand nabij Leuben
17 min. wandelen - 1.5 km
Staatsoperette
20 min. wandelen - 1.7 km
Lokaal vervoer
Station Dresden-Dobritz - 4 min. rijden
Station Laubegast Kronstadter Platz - 4 min. wandelen
Dresden (DRS) - 39 min. rijden
Restaurants
Bäckerei Siemank am Elbufer
5 min. wandelen
Fährhaus Kleinzschachwitz
4 min. rijden
Elbterrasse Wachwitz
14 min. rijden
Zum Gerücht
7 min. wandelen
Erbgerichtsklause
13 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Prinz Eugen
Hotel met een gezinsvriendelijk beleid in Leuben
Een droogkuis/wasserijservice, een bar en een businesscentrum verwelkomen je bij Hotel Prinz Eugen. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle incheckservice en een babysitter/kinderoppas (toeslag)
Een lift, gratis kranten en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Prinz Eugen bieden voorzieningen zoals gratis wifi, kluisjes en gratis kranten.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.30 uur: EUR 9,90 per persoon
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Kinderopvang (toeslag)
Kitchenette in de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
4 etages
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met premium kabelzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Kitchenette
Meer
Bureau
Elke dag gratis kranten
Kluis
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 12.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 06.00 uur tot 22.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 15.00 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stedelijke/lokale toeristenbelasting van 6.42 procent aangerekend
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 9.90 per persoon
Toeslag voor huisdieren: EUR 15.00 per huisdier, per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Prinz Eugen?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 15.00 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Prinz Eugen inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Prinz Eugen uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Prinz Eugen?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Dresden bevindt zich in Leuben, op 10 minuten wandelen van Elbedal bij Dresden en Elbe. Ook Dresden Panometer en Kaufpark Dresden liggen op 5 km afstand. Station Laubegast Kronstadter Platz ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Leubener Straße is het 6 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Prinz Eugen
8,4
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,0
Locatie
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 156 van 396 beoordelingen
10 - Uitstekend
156
Gastenscore: 8 - Goed. 179 van 396 beoordelingen
8 - Goed
179
Gastenscore: 6 - Redelijk. 45 van 396 beoordelingen
6 - Redelijk
45
Gastenscore: 4 - Matig. 11 van 396 beoordelingen
4 - Matig
11
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 396 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
5
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
16 aug 2013
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Arbeit
Defekte Klo Spülung,Dusche sehr klein,Möbel mit Gebrauchsspuren.
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jack
4 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustig gelegen, goede verbinding met de binnenstad
Prima hotel, erg netjes en goed ontbijt. De bus en tram naar de binnenstad stoppen vlakbij en rijden To 4 uur 's nachts. Enige minpuntje Is de WiFi, die is alleen in de lobby te gebruiken.
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
actief 55-64 jr
26 jul 2015
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
In een rusrige wijk gelegen, vlak bij de Elbe
Buiten het centrum, in een rustige wijk gelegen hotel. Op loopafstand van de Elbe, al wandelend langs deze rivier een prachtig uitzicht! We hadden een grote kamer, royaal bed. Matrassen konden beter, maar waren zeker niet slecht. Een kitchenette zonder waterkraan, kookplaat en keukenuitrusting, wel vreemd dus. Wel een koelkast aanwezig. Fijne maar krappe douche. Kamer, op het zuiden gelegen was erg warm. Op tijd de rolluiken naar beneden doen dus. Prima ontbijt, voorgesneden brood was oud! Gelukkig ook volop verse broodjes. Afstand tot centrum was een dik half uur met bus en tram. Een paar restaurantjes in de buurt, ook bij de Elbe.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
S.J.
3 dec 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
30 november - 2 december
Rustig gelegen hotel, tram naar het centrum om de hoek.
Grote kamer, met zitje, goede bedden en prima douche, dit alles voor een schappelijke prijs!
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Hans
10 aug 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustige locatie
In een nette villabuurt staat dit hotel, dat niet gezien moet worden als een xx sterren locatie, maar wel als een rustige no-nonsense plek om goed te kunnen douchen en te kunnen slapen.
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
sjaak
18 jul 2014
Positief: Netheid
Goed
Goed hotel leuke stad nette mensen alleen beperkte parkeerruimte
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
vakantiegangers
18 jul 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooie kamer
Erg vriendelijk en een Veel grotere kamer dan we verwacht hadden. Met de tram zit je zo midden in de stad en het hotel ligt in een rustige omgeving. We hebben ons uitstekend vermaakt.