Hotel Donny ligt vlak bij een metrostation en vlak bij het strand in De Panne. Bezoek culturele hoogtepunten Paul Delvaux Museum en Abdijmuseum Ten Duinen. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Spaans Paviljoen en Belfort van Veurne. Plopsaland De Panne en Cabourduinen zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals windsurfen en surfen/bodyboarden. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor De Panne
Donnylaan 17, De Panne, 8660
In de buurt
Strand van De Panne
5 min. wandelen - 0.4 km
Plopsaland De Panne
4 min. rijden - 2.4 km
Strand van Oostende
38 min. rijden - 50.7 km
Vlaams Bezoekers- en Natuureducatiecentrum
15 min. wandelen - 1.3 km
Strand van Malo-Les-Bains
21 min. rijden - 23.1 km
Lokaal vervoer
Station De Panne - 8 min. rijden
Brussels Airport (BRU) - 104 min. rijden
Restaurants
't Pannepotje
10 min. wandelen
La Barraca
8 min. wandelen
Leopold 1
4 min. wandelen
De Kursaal
6 min. wandelen
Huyze Armalot
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Donny
Hotel met een chique stijl niet ver van Plopsaland De Panne
Bij Hotel Donny zijn er de volgende voorzieningen: een terras, een kapsalon en een bar. Verwen jezelf met wikkeltherapie, een body wrap of hydrotherapie bij Sanocenter, het wellnesscentrum ter plaatse. Het plaatselijke restaurant met Franse gerechten, Donny Restaurant, serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een fitnesscentrum en een businesscentrum.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Een binnenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Een oplaadpunt voor elektrische auto's, een pool- of biljarttafel en een kluis bij de receptie
Een automaat, hulp bij uitstappen/tickets en gratis kranten
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zorgen voor volop comfort dankzij (laptop)kluisjes en laptopwerkplekken, bovenop leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en badjassen.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Lcd-televisies met satellietzenders
(kleer)kasten, baby-/kinderbedden en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
Donny Restaurant
Dingen om te doen
Biljart/pooltafel
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Sauna
Sportschool
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Babybed (toeslag)
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gratis kranten in de lobby
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
281 vierkante meter aan conferentieruimte
Businesscentrum
Vergaderruimtes
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Terras
Volledig uitgeruste spa
Body scrubs
Body wraps
Gezichtsbehandelingen
Hydrotherapie
Manicures/pedicures
Massage
Spa beperkt geopend
Wikkeltherapie
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deuropeningen op rolstoelbreedte
Goed verlicht pad naar de ingang
Handgreep naast het toilet
Lift
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoelen ter plaatse
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk businesscentrum
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Rolstoeltoegankelijke conciërgebalie
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Rolstoeltoegankelijke spa
Rolstoeltoegankelijkheid
Meer
1 gebouw
4 etages
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Babybed (toeslag)
Beddengoed inbegrepen
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Lcd-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Restaurantgidsen
Meer
(Laptop)kluis
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 22.30 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 20 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 18.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor babybed: EUR 18.0 per nacht
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Er geldt mogelijk een speciaal annuleringsbeleid of aparte toeslag voor groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie/verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent in België een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Donny De Panne
Hotel Donny
Hotel Donny De Panne
Hotel Donny Hotel
Hotel Donny De Panne
Hotel Donny Hotel De Panne
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Donny over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Donny?
Vandaag, 30 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Donny van één nacht voor twee volwassenen op 31 mrt. 2026 min. € 329, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Donny?
Ja, bij Hotel Donny zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 20 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Donny inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Donny uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Donny?
Dit wellness hotel ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Strand van De Panne en Vlaams Bezoekers- en Natuureducatiecentrum. Ook Plopsaland De Panne en Paul Delvaux Museum liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Donny
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,6
Locatie
9,0
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 60 van 132 beoordelingen
10 - Uitstekend
60
Gastenscore: 8 - Goed. 62 van 132 beoordelingen
8 - Goed
62
Gastenscore: 6 - Redelijk. 7 van 132 beoordelingen
6 - Redelijk
7
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 132 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 132 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
CHRISTINE
25 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
CHRISTINE
2 nachten verbleven in september 2023
6/10 – Redelijk
Michael
5 mei 2023
Positief: Netheid, personeel en service
Michael
2 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Dirk
23 feb 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dirk
3 nachten verbleven in februari 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
17 jan 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ietsje gedateerd. Redelijk luidruchtige kamer.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2023
10/10 – Uitstekend
Robert
Reisde met partner
30 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ruime nette kamers, de indrukwekkende wellness en zwembad.
Robert
5 nachten verbleven in oktober 2021
8/10 – Goed
Bart
15 okt 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bart
1 nacht verbleven in oktober 2021
10/10 – Uitstekend
Sara
Reisde met een groep, Zakenreiziger, Reisde met familie
14 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Comfortabel
Hotal Donny is een erg keurig en comfortabel hotel. Ik heb genoten van mijn verblijf.
Sara
2 nachten verbleven in september 2021
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie en kleine kinderen
16 aug 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Het hotel was dichtbij het strand en de parking gratis. Het personeel was niet onvriendelijk, maar we misten een beetje hartelijkheid. Het avondeten was oké. Sommige smaken pasten niet echt bij elkaar, andere dingen waren net iets te gaar of juist niet gaar genoeg. Het dessert was wel erg lekker. Het toppunt van de avond. Het ontbijt was in orde, niks op aan te merken. Jammer genoeg hebben we niet super geslapen, daar ze ons een kamer onder het restaurant hadden gegeven. Dit terwijl ik specifiek naar een rustige kamer had gevraagd aangezien we nog een klein baby'tje hebben. Al bij al vond ik het een duur verblijf voor hetgene we terug hebben gekregen.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2021
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
29 jun 2021
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2021
8/10 – Goed
JOSE
26 sep 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
JOSE
3 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
22 sep 2020
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
26 feb 2020
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2020
10/10 – Uitstekend
Joanna
5 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijn verblijf .
Een zeer goed hotel met bekwaam personeel, Kamers goed ruim en alles wat nodig is . Spijtig dat het niet mogelijk was om hier 2 nachten te boeken , wegens bezettingsgraad.
Joanna
1 nacht verbleven in januari 2020
10/10 – Uitstekend
Eric
5 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi gelegen resort hotel met lekkere keuken
Confortabel resorthotel, ruime mooie kamers, lekkere keuken, zeer vriendelijk personeel, dichtbij zeedijk en strand.
Alles perfect
Eric
1 nacht verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 okt 2019
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in oktober 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
2 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ruime kamer
Aangenaam zwembad
Goed bed
Geen verlichting op de nachtdeur
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Zakenreiziger
18 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
donny zeeverlof
alles ok , niets aan te merken
freddy
8 nachten verbleven in juni 2019
10/10 – Uitstekend
Dirk
17 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dirk
3 nachten verbleven in juni 2019
8/10 – Goed
Elke
21 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Heel vriendelijk personeel! Lekker ontbijt , veel keuze. De familiekamers zijn ideaal voor met twee kleine kindjes, babybedje erbij was ook geen enkel probleem. Alleen jammer dat er om 20u30 geen gebruik meer kon gemaakt worden van de saunafaciliteiten. Wij komen zeker nog eens terug.
Elke
1 nacht verbleven in maart 2019
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
22 sep 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Leuk hotel (ondertussen beetje oubollig) vlak bij het strand
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in september 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
10 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Leuk en dicht bij het strand.
Het zwembad was wel koud
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2018
8/10 – Goed
bart
6 aug 2018
Positief: Netheid, personeel en service
leuk hotel (in eclectische stijl)
leuke ligging ruime penthousekamer
bart
1 nacht verbleven in juli 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
1 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leuk hotel!
Super hotel als je de westhoek per e-bike/fiets wilt ontdekken. Veilig berging voor je fiets en meteen een aanbevolen fietsroute bij aankomst. Ideaal als eerste verkenning,
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in juni 2018
10/10 – Uitstekend
Frans
4 jun 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
prachtig hotel, perfect gelegen dicht bij het strand met een eigen parkeerplaats. Zeer goed ontbijt, zeer vriendelijk personeel. We komen zeker terug.