Gehele woning·Particuliere eigenaar

House / Villa - Civray-de -Touraine

Fotogalerie voor House / Villa - Civray-de -Touraine

Buiten dineren
Buiten dineren
Exterieur
4 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, reisbedje, gratis wifi
Buiten dineren

Gehele woning

4 slaapkamers2 badkamers135 m²

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Wasmachine
  • Open haard
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Barbecue

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

House / Villa - Civray-de -Touraine

(Text automatically translated) Renovated by ourselves, we wanted this holiday welcoming, warm. This vacation rental is a haven of peace, where only the birds will wake up in the morning. Other birds of the air, hot air balloons, which will probably shave the roof of the house. Ideally located from the cottage, you can explore the banks of the Cher on foot, bike or even canoeing or taking a stroll in the vineyards. Castles of the Loire as Chenonceau, Amboise and Clos Lucé are within 15 minutes drive. Wine lovers, the caves of Montlouis, Vouvray await you for a tasting, accompanied Touraine specialties like pork scratchings. If these are the beautiful letters that attract you, Ronsard, Rabelais and Balzac will open the doors of their museums.

Accommodatiebeheerder

HOTTIN

Talen

Engels, Frans

Voeg datums toe voor prijzen

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Bad
  • Douche
  • Haardroger
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Houtkachel
  • Open haard
  • Woonkamer

Entertainment

  • Boeken
  • Dvd-speler
  • Smart-tv
  • Spellen
  • Stereo-installatie

Buiten

  • Barbecue
  • Patio
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • 2 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Dicht bij een dierentuin
  • Op het platteland

Dingen om te doen

  • Mountainbiken in de buurt
  • Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Tuin
  • Unitgrootte: 135 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.30 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
2 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 10 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie siret 83224060000011

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

House Civray De Touraine
House / Villa - Civray-de -touraine Civray-de-Touraine
House / Villa - Civray-de -touraine Private vacation home

Over deze buurt

Kaart
Civray-De-Touraine, Centre-Val De Loire

In de buurt

  • Caves du Pere Auguste (wijnboerderij) - 4 min. rijden - 3.1 km
  • Château de Chenonceau - 8 min. rijden - 4.0 km
  • Château d'Amboise - 18 min. rijden - 16.0 km
  • Château Gaillard Amboise - 18 min. rijden - 16.3 km
  • Château du Clos Lucé - 18 min. rijden - 16.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Chenonceaux - 7 min. rijden
  • Tours (TUF-Tours - Loire Valley) - 36 min. rijden

Restaurants

  • ‪Le Rocher des Violettes - ‬9 min. rijden
  • ‪La Bélandre - ‬6 min. rijden
  • ‪Cafétéria du Château de Chenonceau - ‬9 min. rijden
  • ‪Auberge du Bon Laboureur - ‬6 min. rijden
  • ‪Auberge du cheval rouge - ‬6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij House / Villa - Civray-de -Touraine?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij House / Villa - Civray-de -Touraine inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House / Villa - Civray-de -Touraine uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.

Waar staat House / Villa - Civray-de -Touraine?

Dit gezinsvriendelijke vakantiehuis in Civray-de-Touraine ligt in een landelijke omgeving, op 5 km afstand van Caves du Pere Auguste (wijnboerderij) en Château de Chenonceau. Ook Parc des Mini-Châteaux en Plage de Montrichard liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over House / Villa - Civray-de -Touraine

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 49 van 66 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 16 van 66 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 66 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 66 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 66 beoordelingen

9,4/10

Netheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Tommi K., België

Positief: Netheid

Een rustieke huis met een groot terras en tuin

We hebben een rustgevende en aangename vakantieweek doorgebracht in dit huis. Het beste in dit huis is de grote omheinde tuin en een groot terras die rechtstreeks toegankelijk is vanuit de keuken. Het huis zelf biedt comfort en ruimte voor maximaal 6 personen. Contact met de eigenaar en de huisbewaarder verliepen vlot en in vriendelijke sfeer.
7 nachten verbleven in september 2023

10/10 – Uitstekend

Jochen D.

Positief: Netheid

Een aangename vakantiewoning met ruime tuin en terras

Dit vakantiehuis heeft een mooie, ruime tuin met recent aangelegd terras en barbecuetoestel. In een warme periode is het verblijf er ideaal door de dikke stenen muren. Persoonlijk vonden we het, met jonge kinderen, ook een meerwaarde dat het huis volledig omheind is door hagen en een elektrisch hekken. Ontvangst door dame erg hartelijk met veel info over wat er in de streek te beleven valt. De woning heeft een grote keuken en een lager gelegen living. Let op van 2 grote treden (vooral met jonge kinderen!) aan elke kant van de keuken om af te dalen naar de living. De eigenaar heeft dan weer wel voorzien in een hek naar de trap naar de 1e verdieping. Slaapkamers zijn verzorgd (goede matrassen), met douche in 1 slaapkamer beneden en bad naast de slaapkamer boven. De woning mocht naar ons aanvoelen iets properder zijn bij aankomst. De eigenaar is zeer stipt en correct in de communicatie. Je verblijft in een klein gehucht, met veel rust, maar ook erg dichtbij van winkels (Intermarché,...) en het kasteel van Chenonceaux. Aanrader is naar de overzijde van het kasteel te wandelen langs de rivier de Cher (rij in de Rue Saint-Georges om te parkeren en van daar te vertrekken te voet) en zo het kasteel te bewonderen van aan de overzijde. Nog dit: ik denk dat deze woning voor 8 personen teveel is en eerder 4 personen (+ eventueel 2 kinderen erbij) optimaal is.
4 nachten verbleven in juli 2019

8/10 – Goed

Gary S.

Loire Valley

The property was perfect for our group and well equipped. Very comfortable and relaxing stay. The only drawback was that the host was unprepared to receive us at the established check in time and the peolpe were there sweeping up dead flies. We also saw a millipede. Other than those problems it was clean and well kept.
3 nachten verbleven in juli 2025

10/10 – Uitstekend

VERONIQUE D.

Positief: Netheid

séjour touraine

Excellent séjour dans une belle région pleine de châteaux. Les plus connus sont magnifiques mais les petits sont à voir absolument ! sans oublier le zoo de Beauval. Location parfaite, bien située, jolie, propre et fonctionnelle, rien ne manque. Très bon contact avec le propriétaire Mathieu et très bon accueil de la part de Véronique, bons conseils, gentillesse, serviabilité et sourire assurés. Je recommande vivement cette location.
14 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Nathalie D.

4 nachten verbleven in mei 2025

10/10 – Uitstekend

célia c.

Positief: Netheid
Très jolie maison spacieuse pour 2 familles et idéalement placée pour visiter et au calme. Échange facile avec le propriétaire. Je recommande
3 nachten verbleven in juni 2025

10/10 – Uitstekend

Emmanuel D.

Positief: Netheid

Location très agréable

Maison spacieuse et bien équipée. Grand jardin, au calme. A proximite immédiate de Chenonceau, de Loches...
4 nachten verbleven in oktober 2024

10/10 – Uitstekend

Marion A.

Positief: Netheid

Gîte très agréable en famille, on se sent comme à la maison, très bien situé

L’accueil par Véronique a été très chaleureux, elle est très serviable et disponible. La maison est très confortable et spacieuse. Belle expérience. Merci
4 nachten verbleven in augustus 2024

10/10 – Uitstekend

Dominique V.

Positief: Netheid

Appréciation du séjour

Très bonne expérience. Accueil sympathique. Tout ce qui est nécessaire pour que ce soit agréable. Très calme et bien situé pour les visites châteaux...etc...Je recommande.
7 nachten verbleven in augustus 2024

10/10 – Uitstekend

Olaf A., Ahlen

Positief: Netheid

Cosy Home en Tourraine

We passed two relaxed weeks at this Holiday Home "en Tourraine". Very well situated you are reaching all attractions either by car or by bike. Bikers will be in heaven as you can choose running along the Cher or the Lore. The location is offering several bedrooms, well equipped to manage your daily life. There are steps from the living/dining room to the kitchen, which are not really suitable for handicapped people. 5 min by bike you can find -among others- "la baguette tricolore" which is -to our view- one of the best french breads/baguettes. we have been very well treated by the host and it was a pleasure for us to stay and enjoy.
12 nachten verbleven in juni 2024

8/10 – Goed

Renaud G.

Positief: Netheid

Très agréable

Gîte très agréable et correspondant à l'annonce. Nous avons été très bien accueillis. Bien situé pour visiter les châteaux de la Loire ou le zoo de beauval. Je recommande.
3 nachten verbleven in april 2024

10/10 – Uitstekend

Jordane P.

Positief: Netheid

Super séjour !

Maison au calme dans un hameau ! Grand jardin et terrasse ensoleillée. La maison est grande, avec 3 chambres et une mezzanine. Beaucoup de jouets/jeux pour les enfants. Tout était super.
4 nachten verbleven in april 2024

10/10 – Uitstekend

Mariette E.

Positief: Netheid

Parfait!

Séjour parfait! La communication avec M. HOTTIN a été simple, rapide, arrangeante et efficace. Merci à Muriel et François pour leur accueil, leur gentillesse et leurs conseils. Gîte grand, très propre, fonctionnel, très bien équipé, calme, idéalement placé pour visiter de nombreux châteaux. Nous n’hésiterons pas à revenir!
3 nachten verbleven in april 2024

10/10 – Uitstekend

Elodie S.

Positief: Netheid

Excellent emplacement

Gite tres bien placé pour visiter les châteaux Maison très conviviale, Propreté impeccable Propriétaire très sympathique
3 nachten verbleven in oktober 2023

10/10 – Uitstekend

Tilo G.

Positief: Netheid

Relaxing stay near Chenonceau

We had two relaxing weeks in the house. Everything was well equipped, even a digital balance for making crêpes was there. Communication via email with the owner was easy. Good infrastructure and good location for visiting lots of châteaux. Chenonceau only 3km away.
14 nachten verbleven in juli 2023

10/10 – Uitstekend

Laëtitia S.

Positief: Netheid

Agréable week-end prolongé

Nous avons passé un agréable séjour dans ce gîte spacieux. A proximité du zoo de Beauval (30 min) et du Château de Chenonceau (5min). Logement prop
3 nachten verbleven in mei 2023

10/10 – Uitstekend

Jérôme S.

Positief: Netheid

Très bon séjour

Gîte tres bien équipé et parfaitement situé au centre des châteaux de La Loire.
4 nachten verbleven in mei 2023

10/10 – Uitstekend

christophe c.

Positief: Netheid

Parfait

Emplacement idéal pour les châteaux du Val de Loire
7 nachten verbleven in april 2023

10/10 – Uitstekend

Daniel B.

Positief: Netheid

Noël en famille

Très beau Noël en famille dans ce beau gîte, parfait pour 6/7 adultes. L'ami écureuil faisait ses provision dans le jardin le matin. Promenades sur les rives du Cher toutes proches. C'était parfait.
7 nachten verbleven in december 2022

8/10 – Goed

Cindy T.

Positief: Netheid

Weekend de 3 jours

Une maison très bien située pour pouvoir visiter pas mal de lieux autour sans faire trop de route en plus.
3 nachten verbleven in november 2022

8/10 – Goed

Gilbert M.

Positief: Netheid

Gîte à recommander

Gîte sympathique, propre et très bien équipé dans un environnement calme et reposant. G. & J. M
3 nachten verbleven in augustus 2022

10/10 – Uitstekend

Éric k.

Positief: Netheid

Excellent

Tres bel endroit , calme et bien equipe.A recommander
6 nachten verbleven in juli 2022

10/10 – Uitstekend

Trevor B.

Positief: Netheid

Month getaway

Stayed for a month in early summer with wife, kids, and a couple relatives. Loved the location in the valley: country side experience but stores, cities, and tourist sites within reach. Close to Cher river where kids played and we rented canoes for a short paddle to Chenonceau. Access to plenty of scenic fields, country, farmland for runs/walks right outside the door. Even Chenonceau is a nice 2km jog away. A wide variety of great castles and vineyards all a short drive away. Supermarket, home improvement store, Aldi all in small town short drive away. Miles of bike trails (along river, by sunflower fields, to playgrounds, etc) easily accessible along with bike rental facilities. Nearby Bléré with restaurants and an incredible park/playground for the kids. House was perfect home base with everything the family needed including stocked kitchen, good living room and dining room space, patio with chairs, table, and grill. Nice fenced/gated in yard for kids to run around, able to let them play without having to worry. Had all the elements we were hoping for and would highly recommend.
22 nachten verbleven in juni 2022

6/10 – Redelijk

PASCALE B.

Positief: Netheid

CALME, BEAU ET FONCTIONNEL...mais trop juste pour 8 personnes

Belle Propriété dans un cadre calme et très agréable, bien équipée, belle terrasse mais il n'y a que 3 vraies chambres. La 4è chambre est une mezzanine ouverte exiguë à l'accès malaisé et suffocante en cas de chaleur. La réservation a été facile et sérieuse. Les modalités d'accès nous ont été adressées un peu tardivement. La personne chargée de l'accueil est charmante. Je recommande vivement cette location pour 6 adultes dans cette région riche de découverte touristiques.
2 nachten verbleven in juni 2022

10/10 – Uitstekend

Dominique T.

Positief: Netheid

Séjours parfait

Nous avons passé un très bon séjour de 4 jours dans dans cette propriété, la maison est parfaite et bien agencé pour 3 couples. L'endroit est très calme, et bien placé pour découvrir cette belle région et pour les ballades à vélo le long du Cher et de la Loire. Le terrain est très bien et nous pouvons garer 3 véhicules à l'intérieur. Le spectacle des montgolfières le soir par beau qui survolent très près de la maison est superbe. Nous reviendrons volontiers dans cette location.
3 nachten verbleven in juni 2022