Gehele woning

Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock!

3.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock!

Een ruime woonkamer met een groot raam, een open haard, een bank en een eethoek.
Een houten steiger die uitloopt in kalm water, met een boot aan de linkerkant afgemeerd.
Een ruime woonkamer met een donkere leren bank, een geweven poef en een plafondventilator. Een keuken met witte kastjes en een eethoek met tafel en stoelen zijn zichtbaar. Een bed met metalen frame staat op de achtergrond.
Een woonhuis met een verzorgd gazon, een klein tuinhuisje, en een woning met een bakstenen gevel en een witte omheining.
Een achtertuin met een houten terras, een prieel en uitzicht op een meer.

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 689 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Airconditioning
  • Barbecue
De huidige prijs is € 444
inclusief belastingen en toeslagen
6 jul - 7 jul

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock!

  • Cottage vlak bij Lake Norman
  • Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock! biedt onder andere een jachthaven. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Rookvrije accommodatie en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock! bieden veel comfort dankzij airconditioning.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met douches
    • Keukens, vaatwassers en microgolfovens

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplaatsen buiten het terrein
  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Blender
  • IJsmachine
  • Keukenpapier
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche

Woonruimtes

  • Woonkamer

Buiten

  • Barbecue
  • Jachthaven

Comfort

  • Airconditioning
  • Plafondventilator

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: USD 97,94 per accommodatie per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [apartment].
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je USD 97.94 per accommodatie, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: USD 97.94 per accommodatie, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Over deze buurt

deze cottage ligt in Mayhew. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Lake Norman en Lake Norman State Park. Daarnaast kun je ook North Carolina Auto Racing Hall of Fame (museum) en NC Auto Racing Hall of Fame bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Lake Norman Tennis Center of Knobloch Indoor Tennis Center. Bekijk onze reisgids voor Mooresville
Meer cottages in Charlotte
Kaart
Mooresville, NC

In de buurt

  • Een rustig meer met helder water, omgeven door weelderige groene bomen en een steiger met boten.
    Lake Norman
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Een raceauto op een baan met een 'SUNOCO'-bord en 'Infinity'-branding op de achtergrond.
    Charlotte Motor Speedway
    36 min. rijden - 59.7 km
  • Stadszicht met een groot stadion en moderne wolkenkrabbers.
    Bank of America Stadium
    36 min. rijden - 61.4 km
  • Een basketbalwedstrijd in de Time Warner Cable Arena, met toeschouwers op de tribune.
    Spectrum Center
    37 min. rijden - 61.0 km
  • Een modern gebouw met grote ramen en een stenen muur beplant met groen.
    Conferentiecentrum
    37 min. rijden - 62.4 km

Lokaal vervoer

  • Kannapolis Station - 36 min. rijden
  • Concord, NC (USA-Concord Regional) - 45 min. rijden

Restaurants

  • McDonald's
    11 min. rijden
  • McDonald's
    4 min. rijden
  • Mama Kates
    6 min. rijden
  • Eddie's on Lake Norman
    9 min. rijden
  • Lake Norman Tavern
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock!?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van USD 97.94 per accommodatie, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock!?

Vandaag, 5 jul. 2026, kost een verblijf bij Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock! van één nacht voor twee volwassenen op 6 jul. 2026 min. € 444, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock! inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock! uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock!?

Deze cottage in Mayhew ligt op 0,1 km van Lake Norman en op 3,5 km van Mallard Head Country Club. Ook North Carolina Auto Racing Hall of Fame (museum) en NC Auto Racing Hall of Fame liggen op 10 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Pet-friendly Lake Norman Home With Boat Dock!